Najnowsze komentarze

, ,  

‘Giganci Bankowi’ w mBanku – Nowa lokata strukturyzowana w mBanku

Rozpoczął się okres zapisu na nową lokatę strukturyzowaną „Obfite Żniwa” w mBanku. Okres subskrypcji będzie trwał do 13 czerwca bieżącego roku. Inwestycja oparta jest na 3 surowcach rolnych: pszenicy, kakao oraz kukurydzy.

mBank przygotował dla swoich klientów nowy produkt – lokatę strukturyzowaną o nazwie ‚Giganci Bankowi’, dzięki której będą oni mogli zarobić więcej, bo nawet 9,13% w skali roku. Żeby zainwestować trzeba posiadać wolne środki w wysokości tysiąca złotych.

Warto wiedzieć, że pieniądze objęte zostaną 100% gwarancją kapitału, co oznacza, że pod koniec trwania lokaty z pewnością oszczędności się nie uszczuplą a jedynie zyskają na wartości.

Lokata ta opiera się na wartości akcji pięciu wybranych banków europejskich. Kapitał zamrażany jest na okres 18 miesięcy, w których ma nastąpić zgodnie z założeniem wzrost wartości owych akcji. Żeby klient zarobił wartość akcji na koniec musi być wyższa aniżeli na początku, w dniu otwarcia lokaty. O jakich bankach mowa? Societe Generale, Deutsche Bank, Bank Pekao SA, PKO Bank Polski SA, Banco Santander SA – to ich akcje muszą znaleźć się powyżej wartości z dnia otwarcia kiedy okres lokaty dobiegnie końca.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*