Najnowsze komentarze

, ,  

Alior Bank – Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek na 100 dni

Teraz codziennie kapitalizują odsetki! Ten proces powoli staje się normą, która cieszy chyba wszystkich posiadaczy kont. Dotyczy to już nie tylko samych lokat, jak dotąd nieraz bywało, ale też i kont oszczędnościowych.

Alior Bank przygotował dla swoich klientów promocyjną ofertę. Teraz można w banku zarobić jeszcze więcej na lokacie z dzienną kapitalizacją odsetek. Jej termin zapadalności wynosi tylko 100 dni. Oprocentowanie jest równe 6,03% w skali roku. Żeby skorzystać z promocyjnej lokaty trzeba się spieszyć, bowiem będzie ona dostępna w ofercie banku tylko do końca października.

Lokatę tę można założyć udając się do jednego z oddziałów banku, albo też korzystając z bankowości internetowej. W tym drugim przypadku nie trzeba nosić żadnych dokumentów do banku, wniosek wypełnia się online siedząc wygodnie w fotelu będąc w domu.
Co ciekawe, bank nie ogranicza swoim klientom ilości otwieranych lokat. Mogą oni ich założyć tyle, ile chcą. Pieniądze pracują na wysokie odsetki już od pierwszego dnia. W przypadku zerwania lokaty przed końcem bank zwraca klientom nie tylko kapitał początkowy ale i wypracowane odsetki w okresie, kiedy pieniądze pracowały an siebie w banku.

Zobacz niezależne Alior Bank opinie

Należy pamiętać o tym, że na lokacie trzeba umieścić co najmniej tysiąc złotych. Jest to kwota minimalna. Żeby pieniądze nie były objęte podatkiem Belki, czyli podatkiem od zysków kapitałowych, kwota maksymalna na lokacie nie może przekraczać 14857 zł. Jednakże każdy klient może otworzyć dowolną ilość lokat, jak już wspomniano powyżej, w sytuacji kiedy dysponuje większą kwotą, którą chciałby umieścić na lokacie w owym banku.

3 komentarze Alior Bank – Lokata z dzienną kapitalizacją odsetek na 100 dni

 • Kaz

  Czy ktoś wie do kiedy jest to aktualne ? Kiedy rząd będzie w stanie wprowadzić swój złodziejski plan zabierając kolejne nasze pieniądze ? Opodatkowanie lokat bez podatku belki wcale ich nie uratuje. Wiele ludzi zabierze pieniądze z banków i g.. z tego będzie.

 • Alior Bank Lokaty

  od stycznia 2012 koniec z lokatami bez podatku belki i to samo będzie także tyczyło lokat w Alior Banku.
  naprawdę szkoda i jest to niezrozumiałe, że w tym kraju szuka się pieniędzy na łupieniu tych co mają parę tysiaczków oszczędności, a giganci dalje robią co chcą i unikają podatków

 • Romek

  Znając życie, prędzej czy później znajdzie się jakiś sposób na ominięcie podatków od lokat. W końcu Polak potrafi… Rozumiem, żeby było jeszcze z czego zabierać te podatki, ale przecież zyski z lokat, zwłaszcza przy takich kwotach jak te wspomniane kilka tysięcy, nie są jakieś wielkie, a jeszcze państwo ściąga z nich haracz

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*