Najnowsze komentarze

, ,  

Bank Pocztowy – lokata półroczna wysoko oprocentowana

Raiffeisen Bank postanowił podnieść oprocentowanie Lokat Zyskownych. Wraz z początkiem lipca zmieniły się stawki oprocentowania w przypadku depozytu 3 miesięcznego-obecnie 5,27 proc. netto i w przypadku lokaty 5 miesięcznej-obecnie 5,51 proc. netto.

W dobie wysokiej inflacji jaka jest w Polsce- 5 proc., trzymanie oszczędności na zwykłym rachunku bankowym całkowicie mija się z celem. Nieoprocentowany rachunek sprawia, że tracimy realnie nasze pieniądze.

Eurobank tak jak wiele innych banków działających w Polsce przeprowadza w czerwcu akcję lokat półrocznych. Przypomnijmy, iż czerwiec 2011 roku jest ostatnim miesiącem na założenie lokat półrocznych bez podatku Belki.

Bank Pocztowy dołączył do walki o nowych klientów. Zamierza przekonać ich do siebie lepszymi warunkami na lokacie półrocznej. Mianowicie podwyższa jej oprocentowanie z 4,81% do 6% netto, co odpowiada 7,5% na tradycyjnej lokacie. Lokatę można założyć bez wychodzenia z domu, jest dostępna nie tylko w  placówkach bankowych, wniosek można złożyć również online, albo zadzwonić na Infolinię.

Żeby założyć lokatę trzeba dysponować oszczędnościami w kwocie co najmniej 500 złotych. Maksymalna suma, którą można można umieścić na lokacie wynosi 14 tys. złotych. Bank Pocztowy ma w swojej ofercie również inne lokaty, w tym jedno i trzymiesięczną. Na nich można trzymać do 22 tys. zł. Warto dodać, że każdy klient Banku Pocztowego może założyć dowolną ilość takich lokat.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*