BNP Paribas – promocyjna lokata 6/6

BNP Paribas włączył do swojej oferty produkt, który zasługuje na uwagę ze względu na wysokie oprocentowanie. Jest on jednak przeznaczony do grona klientów zamożniejszych. Skąd to wiadomo? Otóż żeby skorzystać z promocyjnej oferty trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej 20 tys. zł.
Prócz konta o nazwie ‚Więcej’, klienci BPN Paribas mogą skorzystać z lokaty 6/6, która jest oprocentowania na poziomie 6% w skali roku. Żeby założyć lokatę nie trzeba być stałym klientem banku. Ci którzy posiadają w banku jakieś środki finansowe muszą jednakże pamiętać o tym, że bank chce zyskać nowe środki finansowe, tym samym każdy kto jest już klientem banku musi przekroczyć saldo z ostatniego dnia sierpnia tego roku.

Zobacz jakie są Paribas opinie

Nie tak łatwo założyć nową lokatę i nie każdy może to zrobić, bowiem kwota minimalna wynosi, jak już wspomniano, 20 tys. zł. Podczas gdy kwota maksymalna 200 tys. zł. Każdy klient może otworzyć tylko jedną lokatę tego typu. Jak sama nazwa wskazuje czas trwania wynosi pół roku. Jednakże jeżeli klient zdecyduje się ją przedłużyć o kolejne pół roku będzie mógł cieszyć się jeszcze wyższym oprocentowaniem, takim jakie w chwili zakończenia lokaty i odnowienia jej będzie obowiązywać na innej lokacie – o nazwie ExtraZysk.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*