Najnowsze komentarze

, ,  

BNP Paribas polisolokaty

Polisolokaty pojawiły się w polskim sektorze bankowym, w 2002 roku. Najlepsze czasy dla tych produktów bankowo-ubezpieczeniowych przypadają na rok 2009.

BNP Paribas włączył do swojej oferty produkt, który zasługuje na uwagę ze względu na wysokie oprocentowanie. Jest on jednak przeznaczony do grona klientów zamożniejszych. Skąd to wiadomo? Otóż żeby skorzystać z promocyjnej oferty trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej 20 tys. zł.

Zamiast inwestować pieniądze na giełdzie, czy trzymać oszczędności na tradycyjnej lokacie możesz teraz założyć tak zwaną mPolisolokatę.

Polisolokaty goszczą w polskiej bankowości od 2002 roku. Produkt ten składa się z części lokacyjnej oraz ubezpieczenia na życie i dożycie.

Tutaj pieniądze lokowane przez klientów przybierają formę składki ubezpieczeniowej. Natomiast wypłacana na koniec okresu umowy premia z tytułu dożycia to zysk dla klienta. Towarzystwa Ubezpieczeniowe sprzedają polisolokaty głównie we współpracy z bankami.

Przypominamy, iż świadczenie ubezpieczeniowe zwolnione jest z podatku Belki. Aktualnie najlepszą polisę ubezpieczeniową oferuje BNP Paribas. Bank udostępnia polisy z ochroną ubezpieczeniową na 6 i 12 miesięcy.

Polisa Czysty Zysk Plus – główne cechy:

– produkt dostępny w każdej placówce BNP Paribas
– dwa okresy ubezpieczeniowe: 6 i 12 miesięcy
– minimalna wkład wynosi 5 tysięcy złotych
– oferta TU Axa Życie
– oprocentowanie polisy 6 miesięcznej: 3,4 procent netto
– oprocentowanie polisy 12 miesięcznej: 3,81 procent netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*