Najnowsze komentarze

, ,  

Dobra lokata internetowa na 3 miesiące

Lokata z możliwością zerwania przed czasem – oferta Banku BGŻ Optima. Notoryczny wzrost wartości depozytów w danym  banku to wyraz zaufania klientów do proponowanych produktów i usług finansowych.

Wprowadzenie do oferty lokaty online okazało się w przypadku neoBANKU strzałem w dziesiątkę. Dlatego też każdy klient, który zdeponuje na lokacie środki do wysokości 10 tys. zł może liczyć na wysokie zyski.

Dobra lokata internetowa na 3 miesiące – oferta neoBanku. W sektorze bankowym panuje obecnie trend przenoszenia oszczędności do bezpiecznych aktywów. Nie powinno to nikogo dziwić. Wszyscy żyjemy w trudnych czasach.

Gospodarka Unii Europejskiej stoi na granicy recesji. W oczekiwaniu na poprawę rynkowych nastrojów, warto skorzystać z cieszących się znów dużym zainteresowaniem lokat bankowych. Instytucje finansowe prowadzą zaawansowane systemy bankowości internetowej, w których bez wychodzenia z domu można zdeponować nasze oszczędności na atrakcyjnych lokatach. Taką ofertę posiada np. neoBank.  Depozyt 3-miesięczny ze stałą stawką oprocentowania 6 proc. może być dobrą opcją na przeczekanie zawirowań, na rynku kapitałowym.

Szczegóły lokaty:
3 miesięczny depozyt
oferta tylko za pośrednictwem internetu
dla nowych klientów banku
wymagane jest posiadanie rachunku osobistego w neoBanku
stałe oprocentowanie 6 proc. brutto w skali rocznej
minimalna kwota wpłaty to tysiąc złotych
maksymalnie można zdeponować na jednej lokacie 9999,99 zł
suma wszystkich lokat nie może przekroczyć 1 mln zł

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*