Najnowsze komentarze

, ,  

Igo lokata w Banku Inteligo

Według Zastępcy Dyrektora Departamentu Produktów Inteligo Magdaleny Witkowskiej klienci cienią sobie Dobolokaty w tym banku. Jest to bardzo prosty w prowadzeniu i założeniu produkt inwestycyjny.

W ostatnim czasie Open Finance opublikował listę depozytów w polskim sektorze bankowości, które dają realne zyski klientom. Wśród lokat „najwięcej zarabiających” znalazła się oferta Meritum Banku.

Kredyt Bank zasłynął ostatnimi czasy z przynoszących wysokie zyski lokat strukturyzowanych. To one przyciągają do banku rzeszę nowych klientów. Nic więc dziwnego, że rusza kolejna, XXVI już edycja. I tak jak poprzednio zastosowana będzie konstrukcja ‚Double No Touch’.

Bank Inteligo wprowadził do swojej oferty nowy produkt, lokatę o nazwie Igo. Warto przypomnieć, że z uwagi na fakt, że nie cieszy się on oczekiwanym zainteresowaniem klientów, wprowadzono nową politykę. Inteligo będzie walczyć o klientów dobrymi produktami, chociażby lokatą dzięki której można osiągnąć wysoki zysk. Bank wprowadził zmiany w dotychczasowych depozytach i powiększył swoją ofertę o kolejne. A to dopiero początek.

Igo lokata została stworzona z myślą o wszystkich tych, którzy chcą zainwestować oszczędności, bez możliwości utraty kapitału, co oznacza, że cenią sobie pewny zysk. Nie trzeba być klientem banku, żeby ową lokatę założyć i to jej wielki plus. Igo lokata jest produktem dostępnym jedynie za pośrednictwem Internetu. Zakłada się ją on-line. Należy podkreślić, że jest to lokata z dzienną kapitalizacją odsetek, która tym samym pozwala uniknąć podatku Belki. Zarania się dużo, bo 5,52% w skali roku, czyli jakby 7% na tradycyjnej lokacie. Żeby założyć taką lokatę wystarczy posiadać środki w wysokości 1 tysiąca złotych. Co więcej każdy klient może założyć dowolną ilość takich Igo lokat.

Igo lokata jest lokatą terminową. Można ją założyć na okres 3,6,9,12 miesięcy. Oprocentowanie wówczas kształtuje się następująco:

– lokata 3-miesięczna pozwala zarobić 4,45%, czyli 5,52% na tradycyjnej lokacie
– lokata 6-miesięczna – 5,00%, czyli 6,25% na tradycyjnej lokacie
– lokata 9-miesięczna – 5,22%, czyli 6,57% na tradycyjnej lokacie
– lokata 12-miesięczna – 5,52%, czyli 7% na tradycyjnej lokacie

2 komentarze Igo lokata w Banku Inteligo

 • Rambo

  Czy ktoś korzystał z tej oferty ? Mi się podoba propozycja. Szczególnie istotne jest to, że nie trzeba posiadać naprawdę dużych kapitałów, żeby założyć lokatę.

 • Stan Li

  UWAGA WŁŚCICIELE WSPÓLNYCH KONT!!!

  Nie traćcie czasu ma Igo

  Igo to lokata dla singli!!.

  Inteligo dyskryminuje klientów, którzy mają wspólne konta.
  Nie można ulokować lokaty ze środków, które mają współwłaścicieli.
  Chciałem skorzystać z tego produktu, ale okazało się, że mając
  wspólne konto z małżonką, nie mogę skorzystać z tej formy lokaty.
  Dokładnie środki na lokatę nie mogą być przelane z konta, które ma współwłaścicieli.
  W infolinie, spytałem, czym to jest motywowane, jaka podstawa ?
  Jedna pani stwierdziła, że „nie, bo nie”.
  Druga powiedziała przytoczę „ma to zapobiec praniu brudnych pieniędzy”
  Wynika z tego, że wspólne konta to pralnia brudnych pieniędzy.
  Do tego dodała ze ten drugi właściciel może zlikwidować ta lokatę??
  Na zasadzie: osoby w beretach nie są obsługiwane.
  Paradoks, głupota, czy widzi misie banku?
  Widocznie ktoś ma tam „zryty beret”

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*