Najnowsze komentarze

, ,  

Invest – Bank promuje e-lokatę

E-lokata, którą założyć można w Invest- Banku charakteryzuje się przede wszystkim wysokim oprocentowaniem. Jak sama nazwa wskazuje do jej założenia nie jest konieczna wizyta w placówce, wystarczy wypełnić wniosek online. Depozyty oferowane w ten sposób zazwyczaj cieszą się dużą popularnością, tym bardziej, że ich oprocentowanie bardzo często jest wyższe aniżeli tych tradycyjnych.

Chcesz zarobić więcej? Teraz Invest- Bank zachęca klientów do lokowania swoich oszczędności na okres sześciu miesięcy i daje im w zamian 5,5% w skali roku. Co trzeba zrobić?  E-lokatę zakłada się bardzo łatwo. Wystarczy wypełnić wniosek online, który znajduje się na stronie banku i przelać pieniądze na wskazany rachunek. Kwota minimalna nie może być niższa aniżeli 1 tysiąc złotych.

Czym charakteryzuje się owa e-lokata w Invest-Banku? Otóż klient ma pewność, że jego oszczędności są bezpieczne, bowiem kapitał podlega gwarancji BFG, nie musi się fatygować do placówki i tracić czasu, wszystko bowiem załatwia online. Co więcej, kwota minimalna nie jest wysoka, więc na założenie e-lokaty może sobie pozwolić większość Polaków. Niestety kapitalizacja odsetek ma miejsce dopiero po zakończeniu deponowania środków, tym samym chęć wybrania pieniędzy z banku oznacza utratę potencjalnego zysku. Warto dodać, że Invest – Bank ma w swojej ofercie inne, podobne produkty, których czas trwania wynosi od 7 dni do roku.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*