Najnowsze komentarze

, ,  

Konto Oszczędnościowe Deutsche Bank

W dobie wysokiej inflacji jaka jest w Polsce- 5 proc., trzymanie oszczędności na zwykłym rachunku bankowym całkowicie mija się z celem. Nieoprocentowany rachunek sprawia, że tracimy realnie nasze pieniądze.

Rywalizacja między bankami przybiera na sile. Większość podwyższyła już oprocentowanie na lokatach, teraz przyszedł czas na konta oszczędnościowe.

Na rynku bankowym nie ma chyba prostszej i bezpieczniejszej formy pomnażania oszczędności niż konta oszczędnościowe. Możliwość wypłacania środków pieniężnych w każdym momencie (bez utraty wypracowanych odsetek) to dodatkowy atut tego produktu.

Najlepsze konta oszczędnościowe dają obecnie zarobić tyle samo co standardowe lokaty. Zdarza się, iż zysk jest większy niż na depozytach terminowych. Przed wejściem w życie zmian w podatku Belki, warto jest korzystać z wszelkich form oszczędzania nieopodatkowanego. Dlatego proponujemy państwu najlepsze na rynku konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek. Chodzi o rachunek oszczędnościowy w Deutsche Banku.

Konto Oszczędnościowe 24h:

dzienna kapitalizacja odsetek
oprocentowanie 8,1 proc. netto(kwoty od 10 000 zł); oprocentowanie 4,09 proc. netto(kwoty do 10 000 zł)
Deutsche Bank wymaga posiadania rachunku osobistego
klient może założyć maksymalnie 3 rachunki oszczędnościowe
darmowe prowadzenie
przelew internetowy zew. oraz wew. 8 zł
wypłata gotówki w oddziale 8 zł

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*