Najnowsze komentarze

, ,  

Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima – do 10 lipca 2012

Na rynku bankowym nie ma chyba prostszej i bezpieczniejszej formy pomnażania oszczędności niż konta oszczędnościowe. Możliwość wypłacania środków pieniężnych w każdym momencie (bez utraty wypracowanych odsetek) to dodatkowy atut tego produktu.

W ofercie banku BGŻ Optima znajdują się jednostki uczestnictwa trzech Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych: Aviva Investors Poland TFI, BPH TFI oraz Union Inwestment TFI.

Bank BGŻ Optima, wiosną 2012 roku powalczy o klientów nowym produktem oszczędnościowym. Jak wiadomo, Bank BGŻ Optima specjalizuje się w oszczędzaniu. Dlatego nie może sobie pozwolić na odpływ depozytów po zmianach w sposobie naliczania podatku Belki od zysków kapitałowych.

Dodajmy, że debiutancka lokata jednodniowa w BGŻ Optima cieszyła się sporym zainteresowaniem wśród inwestorów indywidualnych. Klienci cenią sobie w produktach oszczędnościowych elastyczny dostęp do pieniędzy i co oczywiste wysoką stawkę oprocentowania. Dlatego chcąc budować stabilny portfel klientów oraz długofalowe relacje z nimi-bank musiał wejść na rynek z naprawdę dobrą ofertą. Za taki produkt można uznać nowe konto oszczędnościowe. Poniżej prezentujemy Państwu główne cechy tego produktu:

– rachunek dla nowych i obecnych klientów
– oprocentowanie dla nowych środków pieniężnych: 6,5 proc.
– oprocentowanie dla pozostałych środków pieniężnych: 5,8 proc.
– nieograniczony dostęp do zgromadzonych oszczędności
– promocyjna stawka oprocentowania dla kwot do 40 tysięcy złotych
– okres promocyjny do 10 lipca bieżącego roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*