Najnowsze komentarze

, ,  

Konto oszczędnościowe w Internecie – oferta Meritum Banku

Od 5 lutego bieżącego roku, w największych stacjach telewizyjnych emitowana jest nowa ekspozycja reklamowa podstawowych usług finansowych Banku Pocztowego.

Przed wyborem odpowiedniego konta oszczędnościowego kluczową informacją jest wymóg banków dotyczący zakładania rachunku osobistego. Jest to haczyk dość często wykorzystywany przez instytucje finansowe.

Na rynku bankowym nie ma chyba prostszej i bezpieczniejszej formy pomnażania oszczędności niż konta oszczędnościowe. Możliwość wypłacania środków pieniężnych w każdym momencie (bez utraty wypracowanych odsetek) to dodatkowy atut tego produktu.

Meritum Bank udostępnił klientom możliwość łatwego pomnażania oszczędności. Nowy produkt w ofercie to konto oszczędnościowe, które można założyć w Internecie-bez wychodzenia z domu. Oferta ruszyła 21 marca bieżącego roku.

Do otwarcia rachunku wymagane jest posiadanie Konta Zarabiającego. Co ważne, wszystkie niezbędne formalności dokonywane są w systemie bankowości internetowej. Nie trzeba podpisywać żadnych dokumentów w placówce bankowej.  Klienci Meritum Banku mogą liczyć na dość wysoką stawkę oprocentowania jak polskie warunki. Środki zgromadzone na rachunku oszczędnościowym, objęte są nawet 5-procentową stawką. Prowadzenie konta oszczędnościowego jest darmowe; tak samo jak pierwszy przelew w danym miesiącu. Każdy może otworzyć do 5 kont oszczędnościowych w Meritum Banku.

Oprocentowanie rachunku(uzależnione od salda na koncie)

– środki pieniężne poniżej 10 tys. zł: 4 proc. brutto w skali roku
– środki pieniężne od 10 000 do 99 999,99 zł: 4,75 proc. brutto w skali roku
– środki pieniężne od 100 tys. zł: 5 proc. brutto w skali roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*