Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata 3 miesięczna- oferta FM Banku

Nikomu nie powinno być obce stwierdzenie, że standardowa lokata terminowa to łatwy sposób na zachowanie realnej wartości pieniądza w dobie wysokiej inflacji.

Widać, że walka o klienta na rynku depozytów nabiera tempa. Alior Bank zaangażował najlepszych specjalistów do wyprodukowania spotu reklamowego nowej 100-dniowej lokaty.

W ostatnim czasie Open Finance opublikował listę depozytów w polskim sektorze bankowości, które dają realne zyski klientom. Wśród lokat „najwięcej zarabiających” znalazła się oferta Meritum Banku.

Większość naszego społeczeństwa nie myśli o odkładaniu pieniędzy na przyszłość z prostego powodu. Po prostu całe miesięczne wynagrodzenie przeznaczamy na konsumpcję. Nasze społeczeństwo nawet jeśli dysponuje jakimiś wolnymi środkami to woli trzymać je w przysłowiowej skarpecie. O niskiej świadomości ekonomicznej Polaków świadczy między innymi fakt, że inwestycje na Giełdzie Papierów Wartościowych łączą z grą hazardową.

Przypomnijmy, iż kupno papierów wartościowych jest wynikiem racjonalnych decyzji podjętych w oparciu o rynkowe informacje. Najprostszą formą inwestowania oraz najbezpieczniejszą są tradycyjne lokaty terminowe. Na rynku lokat terminowych w ostatnim czasie pojawiła się oferta depozytu 3 miesięcznego, w FM Banku. Poniżej przedstawiamy szczegóły tej oferty:
– oferta ważna do 24 października 2011 roku
– oprocentowanie 6,05 procent netto
– dzienna kapitalizacja odsetek
– nie jest wymagane posiadanie rachunku w FM Banku
– 3 miesięczny okres inwestycji
– automatycznie odnawialna
– można założyć ją w trybie online

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*