Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata 9 miesięczna w Meritum Banku – najwyższe oprocentowanie lokaty na rynku

Według doradców finansowych Open Finance, depozyty Meritum Banku jako jedne z nielicznych realnie przynosiły korzyść w postaci pomnożonego kapitału pieniężnego. Meritum Bank zaraz po ostatnim posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej zareagował podnosząc oprocentowanie lokat.

Raiffeisen Bank uatrakcyjnił oprocentowanie depozytów, a swoją decyzje warunkuje ostatnimi podwyżkami stóp procentowych w naszym kraju.

Za pół roku z rynku znikną lokaty, które pozwalają na uniknięcie płacenia podatku Belki. Mimo, iż oprocentowanie niektórych lokat powoli się zwiększa to nie jest to przyczyna obecnej konkurencji na rynku depozytów. Banki na tą chwilę aktywnie promują depozyty z dzienną kapitalizacją odsetek, które pozwalają na korzystne zaokrąglenia podatkowe.

W ostatnim czasie Open Finance opublikował listę depozytów w polskim sektorze bankowości, które dają realne zyski klientom. Wśród lokat „najwięcej zarabiających” znalazła się oferta Meritum Banku. Według Piotra Stankiewicza-kierownika ds. Produktów Depozytowych i Lokacyjnych Meritum Banku obecność na czołowych miejscach w rankingach to doskonała droga do budowania marki i  trwałych relacji z klientami. Ostatnie promocje lokat w tym banku to wynik wzrostu „pożerającej” nasze oszczędności inflacji.

Aktualną ofertę depozytową Meritum Banku charakteryzuje zdanie: „Przejdź do Meritum!Zrób to dla pieniędzy”. Promocyjne lokaty są skierowane zarówno do nowych jak i stałych klientów banku. W dniach 20-28 czerwca 2011 roku Meritum Bank proponuje lokatę 9 miesięczną z dzienną kapitalizacją odsetek. Lokata ta daje zarobić 5,24 procent netto w skali roku, co odpowiada tradycyjnej lokacie z oprocentowaniem 6,60 proc.

Lokata 9 miesięczna(dla posiadaczy ROR-u w Meritum Banku)
dostęp przez e-banking
oprocentowanie 5,24 proc. w skali roku
Lokata 9 miesięczna(dla nowych klientów)
dostęp w internecie
oprocentowanie 5,20 proc. w skali roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*