Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata bez karnych odsetek za wcześniejsze zerwanie

Alior Bank przygotował dla swoich klientów promocyjną ofertę. Teraz można w banku zarobić jeszcze więcej na lokacie z dzienną kapitalizacją odsetek. Jej termin zapadalności wynosi tylko 100 dni.

Nikomu nie powinno być obce stwierdzenie, że standardowa lokata terminowa to łatwy sposób na zachowanie realnej wartości pieniądza w dobie wysokiej inflacji.

Od kwietnia bieżącego roku, banki nie będą już mogły wykorzystywać luki podatkowej w obrębie naliczania zysków kapitałowych. Wiosną wszystkie lokaty terminowe objęte będą 19-procentowym podatkiem od zysków kapitałowych.

Do 6 kwietnia bieżącego roku, obowiązuje nowa oferta lokaty półrocznej w Alior Banku. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych jak i stałych klientów Alior Banku. Depozyt półroczny wymaga ulokowania na nim wyłącznie nowych środków pieniężnych-wszystkie wpłaty na konto osobiste po 8 marca 2012 roku.

Bank oferuje stałe oprocentowanie-6,2 procent brutto w skali rocznej. Stali klienci banku mogą otworzyć depozyt terminowy u konsultantów Contact Center. Nowi klienci banku mogą natomiast skorzystać z internetowego wniosku iLokata. Nie zapominajmy także o stacjonarnych oddziałach banku. Kluczowym elementem lokaty jest możliwość zerwania jej przed terminem zapadalności-bez utraty wcześniej wypracowanych odsetek. Więcej szczegółów dowiecie się Państwo w  internetowej kampanii reklamowej, która prowadzona jest między innymi na takich portalach jak Interia.pl, Wp.pl oraz Onet.pl.

Lokata półroczna w Alior Banku-główne cechy:

– minimalna kwota wpłaty wynosi tysiąc złotych
– można otworzyć dowolną liczbę lokat
– lokowanie wyłącznie „nowych” środków(wpłaty po 8 marca 2012)
– oprocentowanie 6,2 proc. brutto w skali rocznej
– możliwość wcześniejszego zerwania depozytu
– promocja do 6 kwietnia 2012 roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*