Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata bez podatku Belki Credit Agricole

Wraz z nadejściem jesieni, banki zaczęły wprowadzać do swoich ofert nowe promocyjne produkty, które zazwyczaj ograniczone są czasowo. Wszystko po to, żeby zachęcić klientów do oszczędzania właśnie u nich.

Idea Bank znalazł ciekawy sposób na ominięcie podatku Belki w przypadku lokat terminowych. Proponowana przez bank do 11 lipca 2011 roku nowa lokata Tax Free jest na chwile obecną unikatowym produktem na polskim rynku.

Za parę miesięcy lokaty jednodniowe stracą rację bytu. W oczekiwaniu na wejście, w życie nowej ustawy dotyczącej naliczania podatku Belki, prezentujemy Państwu najlepszą ofertę lokaty jednodniowej.

Oferty lokat z dzienną kapitalizacją odsetek dotyczą głownie depozytów jednodniowych. Za parę miesięcy lokaty bez podatku Belki znikną z naszego rynku-z bardzo prostego powodu. Mianowicie oszczędzanie na nich będzie nieefektywne. Za wszystko odpowiedzialne są nowe regulacje naliczania podstawy do opodatkowania zysku kapitałowego.

W oczekiwaniu na marcowe zmiany, Credit Agricole wprowadził na rynek lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek na 50 dni. Każdego dnia wypracowane odsestki przelewane są na rachunek osobisty klienta i są do jego dyspozycji.  Zakładając lokatę w serwisie internetowym, zyskamy na oporcentowaniu dodatkowe 0,1 punktu procentowego.

Lokata 50 dniowa-główne cechy:

– oprocentowanie 5,67 proc. netto
– odsetki naliczane są każdego dnia
– minimalna wpłata wynosi tysiąc złotych
– stałe oprocentowanie
– maksymalnie na lokacie może się znaleźc 10 tys. Zł
– klient może założyc aż 15 promocyjnych lokat

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*