Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata BGŻ Optima

FM Bank w ramach nowej lokaty daję klientom do wyboru dwa okresy inwestycyjne. Półroczna Lokata Kapitalnie Zyskowna z oprocentowaniem 6,02 procent brutto oraz roczny depozyt z nieco mniejszą stawką oprcenotwania-5,02 proc. brutto w skali rocznej.

Lokata BGŻ Optima – Lokata 6 na 6. Po tym jak internetowy bank BGŻ Optima zrezygnował z oferowania jednodniowych lokat, na klientów czeka również korzystny depozyt -Lokata 6 na 6.

Jest to półroczny depozyt terminowy z oprocentowaniem 6 procent brutto w skali rocznej. Minimalna kwota potrzebna do otwarcia lokaty wynosi jedynie tysiąc złotych-to sprawia, iż oferta jest dostępna dla szerokiego grona klientów. Natomiast maksymalna kwota na jednej lokacie nie może przekroczyć 100 tysięcy złotych.

Klienci przy okazji zawierania umowy z bankiem mogą ustalić odnawialny charakter lokaty. W takim przypadku bank zapyta się nas także o sposób zagospodarowania zysku kapitałowego na koniec inwestycji-skapitalizowanie odsetek lub przekazanie ich na konto oszczędnościowe.

Lokata 6 na 6- szczegóły

półroczna lokata
oprocentowanie 6 proc. brutto w skali roku
minimalna kwota wpłaty to tysiąc złotych
lokata odnawialna lub nieodnawialna
początkowa suma wszystkich lokat nie może przekroczyć 100 tysięcy złotych
miesięczna kapitalizacja odsetek

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*