Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata gwarantowana FM Bank

Od kwietnia bieżącego roku, instytucje finansowe zaczną pobierać od wszytkich depozytów terminowych 19 procentowy podatek Belki. To już naprawdę ostatnia chwila na zawieranie krótkoterminowych lokat antybelkowych.

Idea Bank znalazł ciekawy sposób na ominięcie podatku Belki w przypadku lokat terminowych. Proponowana przez bank do 11 lipca 2011 roku nowa lokata Tax Free jest na chwile obecną unikatowym produktem na polskim rynku.

Raiffeisen Bank postanowił podnieść oprocentowanie Lokat Zyskownych. Wraz z początkiem lipca zmieniły się stawki oprocentowania w przypadku depozytu 3 miesięcznego-obecnie 5,27 proc. netto i w przypadku lokaty 5 miesięcznej-obecnie 5,51 proc. netto.

Lokata Gwarantowana w FM Banku posiada niecodzienną konstrukcję. Wszystko po to, żeby zapewnić klientom zysk bez podatku Belki nawet po zmianach przepisów w kwietniu bieżącego roku.

Mianowicie FM Bank od 31 marca 2012 roku podniesie oprocentowanie na danej lokacie do takiego poziomu, by zagwarantować klientom zysk na niezmienionym poziomie-mimo odprowadzenia od wypracowanych odsetek 19 procentowego podatku. Przez cały okres umowy (6 lub 12 miesięcy) odsetki na lokacie będą naliczane każdego dnia. Co więcej w przypadku tego depozytu terminowego FM Bank nie wymaga od klientów zakładania rachunku osobistego. Lokat z Gwarantowanym Zyskiem można założyć aż 10.

Szczegóły oferty:
minimalna wpłata: 3 tys. zł
maksymalna kwota na jednej lokacie nie może przekroczyć 10 tysięcy złotych
dzienna kapitalizacja odsetek
lokata na 6 lub 12 miesięcy
okres subskrypcji od 4 do 31 stycznia 2012 roku
lokatę można założyć online
lokata 6M: oprocentowanie do 30 marca 2012 roku-6,08 proc. netto; oprocentowanie od 31 marca 2012 roku-7,51 proc. netto
lokata 12M: oprocentowanie do 30 marca 2012 roku-5,68 proc. netto; oprocentowanie od 31 marca 2012 roku-7,01 proc. netto

1 comment to Lokata gwarantowana FM Bank

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*