Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata jednodniowa, odnawialna w Bank BPS

Lokaty o krótkim okresie zapadalności to rozwiązanie dla osób nie mogących sobie pozwolić na długie zamrażanie gotówki. Lokaty jednodniowe zazwyczaj kuszą wysokim oprocentowaniem-z racji korzystnej metody naliczania podstawy opodatkowania zysku kapitałowego.

Za parę miesięcy lokaty jednodniowe stracą rację bytu. W oczekiwaniu na wejście, w życie nowej ustawy dotyczącej naliczania podatku Belki, prezentujemy Państwu najlepszą ofertę lokaty jednodniowej.

Bank BPS aktywnie działa w dziedzinie sponsoringu sportowego. Rywalizacja sportowa budzi pozytywne emocje i odnosi się do zasad fair play. Jest między innymi sponsorem Siatkarskiej Reprezentacji Polski Kobiet. Siatkówka to sport drużynowy. Zatem sukces nie zleży od indywidualności. Podobnie jak w Grupie BPS.

Poszczególne banki spółdzielcze, obecne w zrzeszeniu pracują na sukces całego Banku Polskiej Spółdzielczości. Również nazwa jednego z depozytów terminowych Banku BPS nawiązuje do sportu. Mianowicie termin „podwójna krótka” jest dobrze znany sympatykom siatkówki. Depozyt, o którym mowa to lokata jednodniowa-z możliwością odnawiania okresu oszczędzania maksymalnie przez 365 dni.

Szczegóły oferty Lokaty „Podwójna Krótka”:
bez podatku Belki
minimalna wpłata to 500 złotych
maksymalnie na jednej lokacie może się znaleźć 20 tysięcy złotych
można założyć dowolną ilość lokat
codzienne naliczanie odsetek
oprocentowanie 4 proc. netto w skali roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*