Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata Kapitalna w Toyota Banku-nowe stawki oprocentowania

Proponowana przez Toyota Bank Lokata Kapitalna ma charakter progresywny. Zatem im dłużej trwa inwestycja tym większe jest oprocentowanie lokaty. Roczna lokata progresywna da zarobić średnio 5 procent. Dzięki temu, że bank nalicza odsetki każdego dnia, nie jest pobierany 19 procentowy podatek od zysków kapitałowych.

Według Zastępcy Dyrektora Departamentu Produktów Inteligo Magdaleny Witkowskiej klienci cienią sobie Dobolokaty w tym banku. Jest to bardzo prosty w prowadzeniu i założeniu produkt inwestycyjny.

Toyota Bank tak jak większość banków w Polsce podnosi stawki oprocentowania depozytów terminowych. Jednak w opozycji do pozostałych instytucji finansowych nie stosuje podwyżek w zakresie opłat za usługi bankowe. Istnieją trzy okresy zapadalności tej progresywnej Lokaty Kapitalnej. Można ją założyć na 3, 6 lub 12 miesięcy. Co ważne bank nalicza odsetki w każdy dzień i dzięki temu w każdej chwili można wycofać oszczędności-nie tracąc wypracowanych odsetek.

Oprócz dość wysokiego oprocentowania, zapewne stały dostęp do zainwestowanych środków będzie decydował wśród klientów o wyborze tej oferty. Minimalny wkład inwestycyjny w przypadku Lokaty Kapitalnej wynosi 10 tysięcy złotych. Każdy z klientów może założyć dowolną ilość depozytów.
Oprocentowanie netto Lokat Kapitalnych przed podwyżką i po podwyżce:
– przed podwyżką: 3M-5 proc. netto, 6M-5,25 proc. netto, 12M-5,5 proc. netto
– po podwyżce: 3M-6 proc. netto, 6M-6,1 proc. netto, 12M-6,15 proc. netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*