Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata Kapitalnie Zyskowna w FM Banku

Raiffeisen Bank postanowił podnieść oprocentowanie Lokat Zyskownych. Wraz z początkiem lipca zmieniły się stawki oprocentowania w przypadku depozytu 3 miesięcznego-obecnie 5,27 proc. netto i w przypadku lokaty 5 miesięcznej-obecnie 5,51 proc. netto.

Nikomu nie powinno być obce stwierdzenie, że standardowa lokata terminowa to łatwy sposób na zachowanie realnej wartości pieniądza w dobie wysokiej inflacji.

Jak założyć lokatę bez wychodzenia z domu?
Lokata na start to depozyt, który można otworzyć w internetowym Oddziale Getin Banku. Pierwszym krokiem w założeniu lokaty jest wypełnienie stosownego wniosku online.

FM Bank w ramach nowej lokaty daję klientom do wyboru dwa okresy inwestycyjne. Półroczna Lokata Kapitalnie Zyskowna z oprocentowaniem 6,02 procent brutto oraz roczny depozyt z nieco mniejszą stawką oprcenotwania-5,02 proc. brutto w skali rocznej. Pomnażając kapitał na tej lokacie unikniemy płacenia Podatku Belki. Zwolnienie z podatku od zysków kapitałowych wynika z dziennej kapitalizacji odsetek.

Produkt dostępny jest dla klientów indywidualnych w każdym oddziale bankowym lub poprzez system bankowości elektronicznej: Call Center lub Internet. Z oferty można skorzystać od 11 do 31 października 2011 roku(w przypadku obsługi stacjonarnej). Natomiast przez Internet Lokata Kapitalnie Zyskowna jest dostępna do 26 października bieżącego roku.
Lokata Kapitalnie Zyskowna-główne cechy:
– dla klientów indywidualnych
– w polskich złotych
– nie podlega odnowieniu
– lokata 12M: minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, maksymalna wpłata to 3 tys. zł
– lokata 6M: minimalna kwota wpłaty to 1000 zł, maksymalna kwota wpłaty to 5 tys. zł
– można założyć 100 lokat
– zerwanie lokaty przed okresem zapadalności kosztuje 200 zł

2 komentarze Lokata Kapitalnie Zyskowna w FM Banku

  • FM Bank Lokaty

    lokata w fm banku wygląda na naprawdę nowoczesną i oprocentowanie także zachęca do inwestowania swoich pieniędzy w tym banku. dodatkowym atutem jest to, że lokatę w fm banku można założyć przez internet w specjalnym panelu online

  • Franek

    Widzę, że się trochę spóźniłem… Czy inne oferty tego banku są równie interesujące? Mieszkam w Chorzowie i do oddziału mam trochę daleko, a w internecie nie mogę nic znaleźć. Poza tym bardziej zależy mi na opiniach klientów niż autoreklamy w wykonaniu pani z banku.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*