Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata krótkoterminowa na wysoki procent

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

Od 5 lutego bieżącego roku, w największych stacjach telewizyjnych emitowana jest nowa ekspozycja reklamowa podstawowych usług finansowych Banku Pocztowego.

Od 1 marca ING Bank Śląski podniósł oprocentowanie lokaty Ekstra Premia 3M z 3,50% na 4% w skali roku oraz lokaty Ekstra Premia 12M z 4,50% na 5% w skali roku.

Toyota Bank zaproponował klientom nowy plan depozytowy. Tym razem chodzi o inwestycję 13-dniową. Oprocentowanie tej krótkoterminowej lokaty wynosi aż 7 procent brutto w skali rocznej. Po 13 dniowych okresie zapadalności depozytu, zostaną naliczone odsetki i klient będzie miał znów do dyspozycji własne oszczędności.

Do zawarcia umowy planu depozytowego niezbędne jest posiadanie rachunku w Toyota Banku. Przy okazji, posiadacze konta osobistego mogą otrzymać 4 procentowy zwrot wydatków poniesionych na paliwo i zakupy(premia w wysokości nawet 760 zł rocznie).

Plan Depozytowy – 13 dniowy:
lokata na 13 dni
wpłata wynosi 13 tysięcy złotych
stałe oprocentowanie 7 proc. brutto w skali roku
dostęp do środków przez Internet
maksymalnie można założyć 10 takich lokat

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*