Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata MAKSYMALNA w neoBanku

NeoBank przygotował podobne rozwiązanie oszczędnościowe do tego jakie wcześniej zaoferował klientom Millennium Bank. Edycja aukcji depozytów terminowych w neoBanku, skierowana jest do wybranych grup klientów.

Dobra lokata internetowa na 3 miesiące – oferta neoBanku. W sektorze bankowym panuje obecnie trend przenoszenia oszczędności do bezpiecznych aktywów. Nie powinno to nikogo dziwić. Wszyscy żyjemy w trudnych czasach.

Przed wyborem odpowiedniego konta oszczędnościowego kluczową informacją jest wymóg banków dotyczący zakładania rachunku osobistego. Jest to haczyk dość często wykorzystywany przez instytucje finansowe.

Lokata MAKSYMALNA to nowy depozyt internetowy w neoBanku. Okres zapadalności lokaty wynosi 3 miesiące. Lokata jest propozycją depozytową dla nowych klientów neoBanku- czyli tych osób, które do dnia 1 lutego 2012 roku nie korzystali z usług banku.

Warunkiem oszczędzania na lokacie jest prowadzenie rachunku osobistego lub specjalnego rachunku technicznego. Co ważne Lokata MAKSYMALNA jest aktywna przez 60 dni od daty podpisania z bankiem umowy o prowadzenie konta osobistego. Ponad 7-procentowa stawka oprocentowania oraz krótki okres oszczędzania sprawia, że nowa lokata to doskonała oferta dla tych, którzy nie lubią zamrażać pieniędzy na dłuższy czas i liczą na przyzwoity zysk.

Lokata MAKSYMALNA-szczegóły:

– stałe oprocentowanie 7,2 proc. brutto
– 3 miesięczny okres oszczędzania
– kapitalizacja odsetek po okresie zapadalności
– minimalnie na lokacie można zdeponować 10 tysięcy złotych
– maksymalnie na lokacie można przeznaczyć pół miliona złotych
– można założyć nieograniczoną liczbę lokat(ważne aby ich wartość nie przekroczyła 500 tysięcy złotych)
– automatycznie odnawialna(oprocentowanie 6 proc.)

1 comment to Lokata MAKSYMALNA w neoBanku

  • tra_cz

    To np. SKOK Wołomin przy niższym wkładzie na 3-miesiące ponad 7,8%, a przy wysokim wkładzie nawet 8%, wychodzi jednak lepiej.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*