Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata na Euro 2012 – mistrzowska lokata progresywna Pekao SA

Oprocentowanie tej lokaty wzrasta wraz z długością okresu oszczędzania. Lokata progresywna w Banku BGŻ może przynosić zyski klientom maksymalnie rok. Wcześniej też mamy możliwość zerwania depozytu. Jednakże im dłużej oszczędzamy, tym więcej zarobimy.

Kredyt Bank zasłynął ostatnimi czasy z przynoszących wysokie zyski lokat strukturyzowanych. To one przyciągają do banku rzeszę nowych klientów. Nic więc dziwnego, że rusza kolejna, XXVI już edycja. I tak jak poprzednio zastosowana będzie konstrukcja ‚Double No Touch’.

Portal finansowy Bankier.pl opublikował najnowszy ranking lokat terminowych. Przygotowane zestawienie jest bardzo ciekawe. Bowiem zostało sporządzone w nowych warunkach rynkowych. Przypomnijmy, że od kwietnia br. w ofertach bankowych nie znajdziemy już lokat antybelkowych.

Przygotowania do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej w Polsce i na Ukrainie idą pełną parą. Do pierwszego gwizdka na Stadionie Narodowym w Warszawie pozostało już niewiele czasu.

Atmosfera Euro powoli udziela się każdemu z nas. Wśród sponsorów tej niezwykłej imprezy sportowej w Polsce znajduje się także Bank Pekao S.A. Z racji tego, że bank jest sponsorem oficjalnym, będzie obecny w kampanii marketingowej Euro 2012 prowadzonej na stadionach i na imprezach towarzyszących w miastach-gospodarzach.

Z okazji Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej Pekao S.A. przygotował dla klientów atrakcyjną niespodziankę. Mianowicie została podwyższona stawka oprocentowania Mistrzowskiej Lokaty Progresywnej. Co więcej, każdy kto założy lokatę do końca czerwca br.-otrzyma album Panini z kompletem 250 naklejek z uczestnikami Euro 2012.

Szczegóły lokaty:

– progresywne oprocentowanie
– lokata na 9 lub 13 miesięcy
– w ramach oferty przewidziana jest nagroda
– promocja do końca czerwca bieżącego roku
– średnie oprocentowanie lokaty 9-cio miesięcznej wynosi 5,05 proc.
– średnie oprocentowanie lokaty na 13 miesięcy wynosi 5,25 proc.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*