Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata na start w Getin Banku

Lokata Mistrzowski Start to produkt oferowany z myślą o nowych klientach banku, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z pomnażaniem środków pieniężnych i nie posiadają rachunku osobistego w Polbanku.

W ostatnim czasie dwa banki postanowiły skorzystać z niecodziennej formy sprzedaży produktów bankowych. W dniach 12 i 13 maja 2011 roku Alior Bank sprzedawał konta osobiste na portalu Groupon.pl (osoby, które wykupiły specjalny kupon za 5 zł, mogły otworzyć konto z jednorazową premią pieniężną w wysokości 100 zł).

Jak założyć lokatę bez wychodzenia z domu?
Lokata na start to depozyt, który można otworzyć w internetowym Oddziale Getin Banku. Pierwszym krokiem w założeniu lokaty jest wypełnienie stosownego wniosku online. Następnie bank wyśle nam pocztą elektroniczną potwierdzenie złożenia wniosku, login do systemu bankowości internetowej oraz numer rachunku do wpłaty. Jeśli chodzi o hasło do systemu to otrzymamy je w formie SMS-a. Po 2 miesięcznym okresie zapadalności tej lokaty, nagromadzone środki wraz z odsetkami zostaną przekazane na rachunek klienta.


Środki na lokacie objęte są Gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dodatkowe kroki jakie poczynił bank w celu zabezpieczenia inwestycji to: maskowanie hasła dostępu, wysyłanie wiadomości z podpisem elektronicznym, szyfrowanie połączeń https, autoryzowanie operacji finansowych poprzez kody SMS. Jest to lokata bez podatku Belki, a do końca lipca klienci mają możliwość założenia ich aż 10.

Lokata na start-główne cechy:

dzienna kapitalizacja odsetek
zwolnienie z podatku Belki
lokata dwu miesięczna
minimalna kwota inwestycji to 500 zł
maksymalna wielkość lokaty wynosi 10 tys. zł
oprocentowanie 6,45 proc. netto
lokata dostępna online

3 komentarze Lokata na start w Getin Banku

 • Mariolka

  Brawo! Kolejny bank poszedł po rozum do głowy. Lokaty online to wspaniała sprawa. Szczególnie, jeśli przy tym oferowane jest konkurencyjne oprocentowanie.

 • Getin Bank Lokaty

  Lokaty w getin banku póki co cieszą się dużą popularnością i pewnie duża w tym zasługa Piotra Fronczewskiego i śliniaka, którzy od poczatku są twarzami tych właśnie lokaty
  lokata na start w getinie wygląda na papierze całkiem zachęcająco

 • Matylda

  Cieszę się, że pojawia się coraz więcej tego typu ofert. Nie wyobrażam sobie w XXI wieku żeby biegać do banku z przysłowiowym workiem pieniędzy, odstać godzinę w kolejce i znosić humory pani w okienku tylko po to żeby założyć lokatę.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*