Lokata na start w Getin Banku

Jak założyć lokatę bez wychodzenia z domu?
Lokata na start to depozyt, który można otworzyć w internetowym Oddziale Getin Banku. Pierwszym krokiem w założeniu lokaty jest wypełnienie stosownego wniosku online. Następnie bank wyśle nam pocztą elektroniczną potwierdzenie złożenia wniosku, login do systemu bankowości internetowej oraz numer rachunku do wpłaty. Jeśli chodzi o hasło do systemu to otrzymamy je w formie SMS-a. Po 2 miesięcznym okresie zapadalności tej lokaty, nagromadzone środki wraz z odsetkami zostaną przekazane na rachunek klienta.


Środki na lokacie objęte są Gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Dodatkowe kroki jakie poczynił bank w celu zabezpieczenia inwestycji to: maskowanie hasła dostępu, wysyłanie wiadomości z podpisem elektronicznym, szyfrowanie połączeń https, autoryzowanie operacji finansowych poprzez kody SMS. Jest to lokata bez podatku Belki, a do końca lipca klienci mają możliwość założenia ich aż 10.

Lokata na start-główne cechy:

dzienna kapitalizacja odsetek
zwolnienie z podatku Belki
lokata dwu miesięczna
minimalna kwota inwestycji to 500 zł
maksymalna wielkość lokaty wynosi 10 tys. zł
oprocentowanie 6,45 proc. netto
lokata dostępna online

3 myśli na temat “Lokata na start w Getin Banku

  1. Brawo! Kolejny bank poszedł po rozum do głowy. Lokaty online to wspaniała sprawa. Szczególnie, jeśli przy tym oferowane jest konkurencyjne oprocentowanie.

  2. Lokaty w getin banku póki co cieszą się dużą popularnością i pewnie duża w tym zasługa Piotra Fronczewskiego i śliniaka, którzy od poczatku są twarzami tych właśnie lokaty
    lokata na start w getinie wygląda na papierze całkiem zachęcająco

  3. Cieszę się, że pojawia się coraz więcej tego typu ofert. Nie wyobrażam sobie w XXI wieku żeby biegać do banku z przysłowiowym workiem pieniędzy, odstać godzinę w kolejce i znosić humory pani w okienku tylko po to żeby założyć lokatę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*