Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata online neoBANK

Z roku na rok możemy zaobserwować niesamowity rozwój różnego rodzaju technologii. Dziś nie trzeba wychodzić z domu, żeby zrobić przelew, zapłacić za jakąś rzecz można przecież online. Banki coraz częściej przekonują swoich klientów do zakładania kont internetowych, bo ich obsługa jest po prostu tańsza. Zachęcają brakiem opłat, a wychodzą na tym i tak bardzo dobrze, bowiem nie muszą zatrudniać dodatkowych pracowników do obsługi klientów.

Wprowadzenie do oferty lokaty online okazało się w przypadku neoBANKU strzałem w dziesiątkę. Dlatego też każdy klient, który zdeponuje na lokacie środki do wysokości 10 tys. zł może liczyć na wysokie zyski. Oprocentowanie bowiem podskoczyło do 6,86% w skali roku. Jak sama nazwa wskazuje lokatę można założyć jedynie korzystając z Internetu. Niezbędne jest posiadania neoKONTA, które jest darmowe, albo innego rachunku w banku.

Dalsze formalności przebiegają sprawnie i szybko. Wszystko odbywa się za pośrednictwem wirtualnej rzeczywistości, adresu e-mail, systemu bankowości internetowej banku. Trzeba pamiętać, że lokatę online zakłada się na okres 3 miesięcy. Charakteryzuje ją dzienną kapitalizacja odsetek. Podane, maksymalne oprocentowanie wynoszące 6,86%, czyli 8,5% na tradycyjnej lokacie, dotyczy kwoty 10 tys. zł. Jeżeli na lokacie zdeponujemy kwotę niższą oprocentowanie będzie równe 6%.

Jak już podkreślano kwota maksymalna to 10 tys. zł, podczas gdy wkład minimalny wynosi 1 tys. zł. Bank nie ogranicza klientom tak bardzo możliwości osiągania zysków na lokacie online, bowiem klienci mogą założyć ich dowolną ilość. Jednakże wszystkie środki zdeponowane na owych lokatach nie mogą przekroczyć kwoty 500.000.00 zł. Oferta skierowana jest wyłącznie do nowych klientów banku.

4 komentarze Lokata online neoBANK

 • Tomi

  Bardzo podobają mi się nowoczesne sposoby współpracy. Lokata online, kredyt online – jeśli cokolwiek można załatwić na odległość, bez straty czasu w banku, to jest to po prostu super sprawa.

 • neobank Lokaty

  to kompletnie nowa lokata i wcześniej w ogóle jej nie znałem. piszcie więcej komentarzy i opinie o tym co są warte lokaty w tym neobanku

 • Andy

  Fajnie, że coraz więcej można zrobić bez ruszania się z domu. Zakładając lokatę przez internet unikam wielu nieprzyjemnych sytuacji jak stanie w kolejce, załatwianie formalności i często też noszenie gotówki przy sobie. Akurat zaliczam się do tej części społeczeństwa, która chwali sobie wygodę, więc wszelkim transakcjom online mówię tak!

  • Stefek2

   Andy pracujesz tam ? Ja od piątku 1.06.2012 od godz.10:00 wysłałem 3 smsy z prośbą o kontakt, założyłem konto techniczne i ZERO REAKCJI.Żadnego telefonu, żadnego maila.
   Na infolinię (heheheh) zwykły nr komórkowy koszt 69 gr za minutę – nie można się w żaden sposób dodzwonić i rozmawiać z konsultantem.Chyba wysokość lokaty przerosła skromne możliwości techniczne malutkiego banku…
   Nie polecam, strata czasu i nerwów.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*