Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata oparta o cenę ropy naftowej – oferta ING Banku Śląskiego

Lokata Kursowa w Banku BGŻ to półroczny depozyt strukturyzowany. Instrumentem bazowym w tej lokacie jest kurs franka szwajcarskiego wobec złotówki.

Oprocentowanie tej lokaty wzrasta wraz z długością okresu oszczędzania. Lokata progresywna w Banku BGŻ może przynosić zyski klientom maksymalnie rok. Wcześniej też mamy możliwość zerwania depozytu. Jednakże im dłużej oszczędzamy, tym więcej zarobimy.

Inwestycje w złoto cieszą się w Polsce nadal dużym zainteresowaniem. Nie chodzi tylko o fizyczny zakup złota w postaci sztabek. Równie popularne są wszelkiego rodzaju produkty strukturyzowane, których instrumentem bazowym jest indeks cen złota na światowych rynkach.

Nowa propozycja inwestycyjna ING Banku Śląskiego to trzyletnia lokata strukturyzowana, w której wysokość zysku uzależniona jest od ceny ropy naftowej. Inwestycja jest na tyle bezpieczna i atrakcyjna, że gwarantuje w pierwszym okresie stały zysk-jak na lokacie.

Nabywcy lokaty Petroinwestycja mogą liczyć na oprocentowanie rzędu 5,25 proc. brutto w pierwszym roku inwestycji. Zyski w kolejnych okresach będą zależały od wysokości kursu indeksu ropy Brent(w produkcie będą przyjęte specjalne scenariusze zmian, według których będzie wyliczany zysk). Szacuje się, iż klient w całym okresie inwestycyjnym może wygenerować zysk w wysokości nawet 25,25 proc. brutto.

Szczegóły lokaty strukturyzowanej Petroinwestycja:

– gwarancja 100 procentowego zwrotu zainwestowanego kapitału
– minimalna wpłata wynosi 3 tysiące złotych
– trzyletni okres inwestycyjny
– w pierwszym okresie stały dochód w wysokości 5,25 proc. brutto
– instrumentem bazowym jest cena ropy naftowej
– subskrypcja do 13 kwietnia br.
– bez dodatkowych opłat
– oprocentowanie kapitału w czasie subskrypcji wnosi 3,5 proc. brutto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*