Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata oparta o kurs CHF/PLN – oferta Banku BGŻ

Większość naszego społeczeństwa nie myśli o odkładaniu pieniędzy na przyszłość z prostego powodu. Po prostu całe miesięczne wynagrodzenie przeznaczamy na konsumpcję.

Widać, że walka o klienta na rynku depozytów nabiera tempa. Alior Bank zaangażował najlepszych specjalistów do wyprodukowania spotu reklamowego nowej 100-dniowej lokaty.

FM Bank w ramach nowej lokaty daję klientom do wyboru dwa okresy inwestycyjne. Półroczna Lokata Kapitalnie Zyskowna z oprocentowaniem 6,02 procent brutto oraz roczny depozyt z nieco mniejszą stawką oprcenotwania-5,02 proc. brutto w skali rocznej.

Lokata Kursowa w Banku BGŻ to półroczny depozyt strukturyzowany. Instrumentem bazowym w tej lokacie jest kurs franka szwajcarskiego wobec złotówki. W przypadku tej lokaty wielkość pomnożonego kapitału uwarunkowana jest zmianą kursu CHF/PLN. Mianowicie zasada jest prosta: im bardziej umocni się polska waluta wobec franka szwajcarskiego tym większy otrzymamy zwrot zainwestowanego kapitału. Oprocentowanie lokaty wyznacza spadek kursu CHF/PLN(z zastrzeżeniem, iż oprocentowanie to nie może być większe niż 4 procent w skali półrocznej).

Szczegóły oferty:

– 100 procentowa gwarancja zwrotu kapitału
– lokata dostępna do 30 listopada 2011 roku
– minimalna kwota inwestycji wynosi 4 tysiące złotych
– oprocentowanie do 8 procent w skali roku
– półroczny depozyt
– data wypłaty odsetek z inwestycji: 1 czerwca 2012 roku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*