Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata półroczna w Eurobanku- promocja do końca czerwca 2011

Według doradców finansowych Open Finance, depozyty Meritum Banku jako jedne z nielicznych realnie przynosiły korzyść w postaci pomnożonego kapitału pieniężnego. Meritum Bank zaraz po ostatnim posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej zareagował podnosząc oprocentowanie lokat.

Za pół roku z rynku znikną lokaty, które pozwalają na uniknięcie płacenia podatku Belki. Mimo, iż oprocentowanie niektórych lokat powoli się zwiększa to nie jest to przyczyna obecnej konkurencji na rynku depozytów. Banki na tą chwilę aktywnie promują depozyty z dzienną kapitalizacją odsetek, które pozwalają na korzystne zaokrąglenia podatkowe.

Lokata Mistrzowski Start to produkt oferowany z myślą o nowych klientach banku, którzy jeszcze nie rozpoczęli przygody z pomnażaniem środków pieniężnych i nie posiadają rachunku osobistego w Polbanku.

Eurobank tak jak wiele innych banków działających w Polsce przeprowadza w czerwcu akcję lokat półrocznych. Przypomnijmy, iż czerwiec 2011 roku jest ostatnim miesiącem na założenie lokat półrocznych bez podatku Belki. Wszystkie lokaty o okresie zapadalności w styczniu będą objęte 19 procentowym podatkiem od zysków kapitałowych. Tym razem Eurobank oferuje klientom oprocentowanie od 4,40 do 4,55 procent w skali roku.

Oferta lokaty skierowana jest do osób posiadających rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w Eurobanku lub korzystają z usług bankowości elektronicznej. Zakładając lokatę za pomocą kanału elektronicznego otrzymamy wyższe oprocentowanie depozytu-do 4,55 proc. Gdy otworzymy lokatę w dowolnej placówce banku to nasze oszczędności pomnożą się od 4,4 do 4,45 proc w stosunku rocznym. Minimalna wartość inwestycji wynosi 1000 zł. Maksymalna kwota inwestycji przy której unikniemy podatku Belki wynosi 20 tysięcy złotych(w Internecie 19,5 tysiąca).
Lokata półroczna w Eurobanku- głowne cechy:
– promocja do końca czerwca br.
– bez podatku Belki
– dzienna kapitalizacja odsetek
– oprocentowanie od 4,40 do 4,55 procent(w zależności od wielkości zdeponowanej kwoty i miejsca założenia lokaty)
– minimalna wartość inwestycji wynosi 1000 zł
– maksymalna wielkość inwestycji to 20 tysięcy złotych(przy zakładaniu lokat w placówce banku)

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*