Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata półroczna w Meritum Bank – promocja do 25 maja 2011

W ostatnim czasie dwa banki postanowiły skorzystać z niecodziennej formy sprzedaży produktów bankowych. W dniach 12 i 13 maja 2011 roku Alior Bank sprzedawał konta osobiste na portalu Groupon.pl (osoby, które wykupiły specjalny kupon za 5 zł, mogły otworzyć konto z jednorazową premią pieniężną w wysokości 100 zł).

Według doradców finansowych Open Finance, depozyty Meritum Banku jako jedne z nielicznych realnie przynosiły korzyść w postaci pomnożonego kapitału pieniężnego. Meritum Bank zaraz po ostatnim posiedzeniu Rady Polityki Pieniężnej zareagował podnosząc oprocentowanie lokat.

Od 18 maja 2011 roku, klienci tego banku mogą skorzystać z nowej lokaty półrocznej. Zainteresowani powinni się śpieszyć, gdyż oferta dostępna jest tylko do 25 maja br. Oprocentowanie depozytu 6 miesięcznego wynosi 4,88 procent netto. Produkt inwestycyjny skierowany jest zarówno do osób nie posiadających Meritum Konta jak i dla stałych klientów. Tak jak w przypadku każdej lokaty z dzienna kapitalizacją odsetek, depozyt półroczny w Meritum Banku ma charakter „antypodatkowy”. Każdego dnia bank nalicza nam odsetki od całej nagromadzonej kwoty dnia poprzedniego.

Lokata półroczna-główne cechy:

– oferta ważna do 25 maja br.
– oprocentowanie wynosi 4,88 proc. netto
– nagromadzone odsetki zwolnione są z podatku Belki
– dzienna kapitalizacja
– dostęp do lokaty przez stronę internetową banku
– możliwość założenia dowolnej ilości lokat

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*