Lokata Powitalna w Meritum Bank

Lokata Powitalna w Banku Meritum cieszyła się na tyle dużą popularnością, że bank postanowił włączyć ją do swojej oferty. Nie ma co dziwić się zainteresowaniu, tym bardziej, ze można na niej zarobić 8,5% w skali roku. Co trzeba zrobić, żeby ją założyć? Udać się do oddziału Meritum Banku, albo wypełnić formularz zgłoszeniowy znajdujący się na stronie internetowej. Przy tym jednakże należy mieć na uwadze fakt, że bank wymaga jednocześnie otworzenia Konta Zarabiającego, czym wiąże ze sobą klientów nawet po okresie zapadalności lokaty, który wynosi trzy miesiące.

Lokata Powitalna pojawiła się w Meritum Bank w lipcu. Charakteryzuje się trzymiesięcznym okresem trwania, możliwością zdeponowania kwoty od tysiąca do 10 tysięcy złotych, dzienną kapitalizacją odsetek. Niestety bank wprowadził ograniczenie i każdy może założyć tylko jedną tego typu lokatę. Przy czym jednocześnie oszczędności może zdeponować na innych lokatach z  dzienną kapitalizacją odsetek. Przypomnijmy, że Lokata Powitalna zapewnia zysk w wysokości 8,5 brutto, dzięki czemu plasuje się w ścisłej czołówce w rankingach lokata bankowych.

Konto Zarabiające, które trzeba otworzyć, żeby móc skorzystać z oferty banku i umieścić pieniądze na Lokacie Powitalnej pozwala na zwrot pieniędzy w przypadku dokonywania transakcji bezgotówkowych. 4% na stacjach paliw, co realnie daje nawet do 20 groszy oszczędności na każdym litrze paliwa. W ten sposób można zaoszczędzić maksymalnie do 360 zł w ciągu całego roku.

Jedna myśl na temat “Lokata Powitalna w Meritum Bank

  1. Oferta wygląda interesująco. Chyba nie ma drugiej lokaty o takim dużym oprocentowaniu. Przynajmniej ja takiej nie znalazłam. Czy to w ogóle jeszcze jest aktualne? Chętnie bym skorzystała.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*