Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata Słodki Zysk – oferta Millennium Banku

Klienci banków z niecierpliwością wyczekują nowinek na rynku bezpiecznych depozytów. W szybkim tempie z banków znikają lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. Natomiast w zamian za korzystne lokaty antybelkowe nie pojawia się nic szczególnego.

Oprocentowanie promocyjnych lokat terminowych w bankach często zależy od zdeponowanej kwoty. Nie wszystkie projekcje reklamowe zawierają ten zapis.

W dobie wysokiej inflacji jaka jest w Polsce- 5 proc., trzymanie oszczędności na zwykłym rachunku bankowym całkowicie mija się z celem. Nieoprocentowany rachunek sprawia, że tracimy realnie nasze pieniądze.

Jest to już kolejny produkt oszczędnościowy, wprowadzony w Millennium Banku. W dobie kryzysu gospodarczego w Europie wiele banków masowo pozyskuje depozyty z rynku.

Zabezpieczając się tym samym na wypadek braku płynności w sektorze bankowym.  Społeczeństwo chętnie wybiera lokaty terminowe. Powodem jest 100 procentowa gwarancja zwrotu kapitału i bezpieczeństwo powierzonych bankom środków pieniężnych.

Lokaty chronią nasze oszczędności przed inflacją oraz pozwalają zarobić. Oprocentowanie na Lokacie Słodki Zysk uzależnione jest od zdeponowanej kwoty-maksymalnie może wynieść 6 proc. brutto w skali roku.

Lokata Słodki Zysk-główne cechy:

– stałe oprocentowanie
– minimalna wpłata wynosi tysiąc złotych
– lokata na 6 lub 12 miesięcy
– oprocentowanie od 4,5 do 6  proc. brutto
– możliwość skorzystania z odsetek po każdym miesiącu

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*