Lokata strukturyzowana „Obfite Żniwa” w mBanku

Rozpoczął się okres zapisu na nową lokatę strukturyzowaną „Obfite Żniwa” w mBanku. Okres subskrypcji będzie trwał do 13 czerwca bieżącego roku. Inwestycja oparta jest na 3 surowcach rolnych: pszenicy, kakao oraz kukurydzy.

Ostatnie duże zainteresowanie tymi surowcami na rynkach finansowych daje nadzieję na potencjalnie duży zysk. Twórcy strategii inwestycyjnej zakładają, iż lokata „Obfite Żniwa” może przynieść maksymalnie 18 procentowy zysk. Każdy z zainteresowanych osób może otworzyć lokatę samodzielnie w serwisie transakcyjnym banku.

Osoby nie akceptujące dużego ryzyka inwestycyjnego mogą spać spokojnie. Bank obejmuje 100 procentową gwarancją zainwestowany kapitał. Dodatkowo potencjalni inwestorzy są zwolnieni z opłat za uruchomienie lokaty i za zarządzanie kapitałem. Okres trwania lokaty wynosi 1,5 roku, a potencjalny zysk uzależniony jest od ceny surowców z koszyka w dniu 17 grudnia 2012 roku. W przypadku gdy ceny surowców rolnych będą wyższe niż te z dnia rozpoczęcia inwestycji-14 czerwca 2011 roku, bank wypłaci pełen zysk(11,86 procent w skali roku). Jeśli ceny surowców nie spadną więcej niż o 10 procent wartości początkowej to klienci osiągną zysk w oparciu o ceny surowców z dnia 14 czerwca 2011 roku-według analityków wartość zysku nie będzie mniejsza niż 4 procent.
Obfite Żniwa-główne cechy:
– okres trwania lokaty to 1,5 roku
– minimalna wielkość inwestycji wynosi tysiąc złotych
– maksymalnie 18 procent zysku
– 100 procentowa gwarancja zainwestowanego kapitału
– oprocentowanie 11,86 procent w skali roku
– okres subskrypcji do 13 czerwca br.
– zysk uzależniony od cen surowców w dniu 17 grudnia 2012 roku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*