Lokata strukturyzowana bez podatku Belki

W Raiffeisen Banku, do 9 marca bieżącego roku można otwierać lokatę strukturyzowaną, której instrumentem bazowym jest indeks największych spółek giełdowych-WIG20. Inwestowanie na giełdzie zarezerwowane jest dla osób posiadających niezbędną wiedzę o rynku kapitałowym.

Mniej doświadczeni inwestorzy powinni unikać lokowania pieniędzy w akcje spółek. Wystarczy jeden nieprzemyślany ruch i nasze oszczędności mogą się poważnie uszczuplić.

Proponowany przez bank produkt „Inwestycja z WIGorem” pozwala na pośrednie uczestnictwo w obrotach na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Co więcej nowy produkt oszczędnościowy nabywa się w formie grupowego ubezpieczenia. Oznacza to zwolnienie z płacenia podatku Belki.

Inwestycja z WIGorem- główne cechy:

– zapisy do 9 marca br.
– instrument bazowy: indeks WIG 20
– maksymalna strata: 5 proc. zainwestowanego kapitału
– inwestycja do 3 lat
– minimalna wpłata to 10 tys. zł
– strategia autocall: okres lokaty może ulec skróceniu(wszytko zależy od spełnienia określonych warunków)
– zysk od 15 do 25 proc.(jeśli po roku indeks WIG20 zrówna się lub przekroczy 120 proc. wartości początkowej, wówczas instrument wygasa)
– zysk od 30 do 50 proc.(gdy nie zostanie spełniony I warunek, jeśli po 2 roku inwestycji indeks WIG20 zrówna się lub przekroczy 140 proc. wartości początkowej)
– zysk od 45 do 75 proc.(jeśli na koniec 3 roku indeks WIG20 zrówna się lub przekroczy 160 proc. wartości początkowej)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*