Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału Kredyt Bank

Jest to lokata strukturyzowana oparta na instrumencie bazowym: kurs EUR/PLN. Pod uwagę będzie brany poziom kursu waluty europejskiej notowany na rynku międzybankowym według Reuters. To doskonała okazja dla klientów o profilu bezpiecznym do pomnożenia własnych oszczędności.

Kredyt Bank znów zaskoczył wszystkich szerokim przedziałem odczytu kursu EUR/PLN na potrzeby określenia premii dla inwestorów. Jeżeli w okresie półrocznym(od 20 stycznia 2012 do 23 lipca 2012) poziom kursu EUR/PLN będzie się utrzymywał w przedziale 4,20-4,90 to posiadacze tej lokaty strukturyzowanej zarobią 11,5 procent brutto w skali rocznej.

Szczegóły oferty:
zapisy do 19 stycznia bieżącego roku
produkt oparty o kurs EUR/PLN
minimalna wpłata to 5 tys. zł
półroczny okres inwestycji
potencjalny zysk: 11,5 proc. brutto
kary za wcześniejsze zerwanie lokaty: 3 proc. w ciągu 2 pierwszych miesiącach trwania umowy, zerwanie umowy w okresie od 3 do 4 miesięcy przed końcem inwestycji-2 proc., wycofanie pieniędzy 2 miesiące przed końcem inwestycji-1 proc.

Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału-oferta Kredyt Banku

Jest to lokata strukturyzowana oparta na instrumencie bazowym: kurs EUR/PLN. Pod uwagę będzie brany poziom kursu waluty europejskiej notowany na rynku międzybankowym według Reuters. To doskonała okazja dla klientów o profilu bezpiecznym do pomnożenia własnych oszczędności. Kredyt Bank znów zaskoczył wszystkich szerokim przedziałem odczytu kursu EUR/PLN na potrzeby określenia premii dla inwestorów. Jeżeli w okresie półrocznym(od 20 stycznia 2012 do 23 lipca 2012) poziom kursu EUR/PLN będzie się utrzymywał w przedziale 4,20-4,90 to posiadacze tej lokaty strukturyzowanej zarobią 11,5 procent brutto w skali rocznej.

Szczegóły oferty:

  • zapisy do 19 stycznia bieżącego roku

  • produkt oparty o kurs EUR/PLN

  • minimalna wpłata to 5 tys. zł

  • półroczny okres inwestycji

  • potencjalny zysk: 11,5 proc. brutto

  • kary za wcześniejsze zerwanie lokaty: 3 proc. w ciągu 2 pierwszych miesiącach trwania umowy, zerwanie umowy w okresie od 3 do 4 miesięcy przed końcem inwestycji-2 proc., wycofanie pieniędzy 2 miesiące przed końcem inwestycji-1 proc.

Jedna myśl na temat “Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału Kredyt Bank

  1. Ofert lokat jest sporo, ale w momencie gdy coraz mniej jest ofert z dzienna kapitalizacja, trzeba uwazniej wybierac, moja lokate zalozylem w Idea banku

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*