Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału Kredyt Bank

Kredyt Bank zasłynął ostatnimi czasy z przynoszących wysokie zyski lokat strukturyzowanych. To one przyciągają do banku rzeszę nowych klientów. Nic więc dziwnego, że rusza kolejna, XXVI już edycja. I tak jak poprzednio zastosowana będzie konstrukcja ‚Double No Touch’.

Walka na oprocentowanie lokat trwa. Kredyt Bank oferuje swoim klientom, którzy zamrożą swoje oszczędności na pół roku, aż 8% na lokacie. Gdzie tkwi haczyk?

Idea Bank znalazł ciekawy sposób na ominięcie podatku Belki w przypadku lokat terminowych. Proponowana przez bank do 11 lipca 2011 roku nowa lokata Tax Free jest na chwile obecną unikatowym produktem na polskim rynku.

Jest to lokata strukturyzowana oparta na instrumencie bazowym: kurs EUR/PLN. Pod uwagę będzie brany poziom kursu waluty europejskiej notowany na rynku międzybankowym według Reuters. To doskonała okazja dla klientów o profilu bezpiecznym do pomnożenia własnych oszczędności.

Kredyt Bank znów zaskoczył wszystkich szerokim przedziałem odczytu kursu EUR/PLN na potrzeby określenia premii dla inwestorów. Jeżeli w okresie półrocznym(od 20 stycznia 2012 do 23 lipca 2012) poziom kursu EUR/PLN będzie się utrzymywał w przedziale 4,20-4,90 to posiadacze tej lokaty strukturyzowanej zarobią 11,5 procent brutto w skali rocznej.

Szczegóły oferty:
zapisy do 19 stycznia bieżącego roku
produkt oparty o kurs EUR/PLN
minimalna wpłata to 5 tys. zł
półroczny okres inwestycji
potencjalny zysk: 11,5 proc. brutto
kary za wcześniejsze zerwanie lokaty: 3 proc. w ciągu 2 pierwszych miesiącach trwania umowy, zerwanie umowy w okresie od 3 do 4 miesięcy przed końcem inwestycji-2 proc., wycofanie pieniędzy 2 miesiące przed końcem inwestycji-1 proc.

Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału-oferta Kredyt Banku

Jest to lokata strukturyzowana oparta na instrumencie bazowym: kurs EUR/PLN. Pod uwagę będzie brany poziom kursu waluty europejskiej notowany na rynku międzybankowym według Reuters. To doskonała okazja dla klientów o profilu bezpiecznym do pomnożenia własnych oszczędności. Kredyt Bank znów zaskoczył wszystkich szerokim przedziałem odczytu kursu EUR/PLN na potrzeby określenia premii dla inwestorów. Jeżeli w okresie półrocznym(od 20 stycznia 2012 do 23 lipca 2012) poziom kursu EUR/PLN będzie się utrzymywał w przedziale 4,20-4,90 to posiadacze tej lokaty strukturyzowanej zarobią 11,5 procent brutto w skali rocznej.

Szczegóły oferty:

  • zapisy do 19 stycznia bieżącego roku

  • produkt oparty o kurs EUR/PLN

  • minimalna wpłata to 5 tys. zł

  • półroczny okres inwestycji

  • potencjalny zysk: 11,5 proc. brutto

  • kary za wcześniejsze zerwanie lokaty: 3 proc. w ciągu 2 pierwszych miesiącach trwania umowy, zerwanie umowy w okresie od 3 do 4 miesięcy przed końcem inwestycji-2 proc., wycofanie pieniędzy 2 miesiące przed końcem inwestycji-1 proc.

1 comment to Lokata strukturyzowana z ochroną kapitału Kredyt Bank

  • tomek

    Ofert lokat jest sporo, ale w momencie gdy coraz mniej jest ofert z dzienna kapitalizacja, trzeba uwazniej wybierac, moja lokate zalozylem w Idea banku

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*