Lokata terminowa ‚Dzienny Zysk’ MultiBank

MultiBank wprowadził do swojej oferty nowy produkt- lokatę terminową z dzienną kapitalizacją odsetek o nazwie ‚Dzienny Zysk’. Odsetki dopisywane są do salda codziennie. Klient omija dzięki temu podatek Belki. Obie strony są zadowolone.

MultiBank do tej pory zachęcał klientów do zakładania lokaty jednodniowej, z możliwością automatycznego odnawiania. Lokata terminowa, która ma cechy jednodniowej to nowość w ofercie banku.

Klienci zazwyczaj trzymają środki na lokacie ponad trzy miesiące, mimo, że w przypadku lokaty jednodniowej mogą wypłacić swoje oszczędności każdego dnia. Dlatego też bank stworzył produkt, który będzie łączyć w sobie cechy tradycyjnej lokaty – termin oraz lokaty jednodniowej – dzienna kapitalizacja odsetek, brak podatku Belki.

Lokata terminowa ‚Dzienny Zysk’ dzięki dłuższemu horyzontowi inwestycji od 3 miesięcy do roku, pozwala osiągnąć wyższy zysk niż ten na lokatach jednodniowych. Można ją założyć w placówkach banku oraz za pośrednictwem systemu bankowości elektronicznej czy multilinii.

Cechy lokaty terminowej ‚Dzienny Zysk’:

– dzienna kapitalizacja odsetek
– minimalna kwota 1000 zł (maksymalna 21 tys. żeby uniknąć płacenia podatku Belki)
– okres trwania: 3,6,9 lub 12 miesięcy
– kapitalizacja odsetek na MultiKonto lub na rachunek lokaty
– nie ma ograniczonej liczby lokat, które można założyć
– lokatę mogą założyć osoby posiadające konto w MultiBanku
– oprocentowanie wzrasta wraz z okresem trwania lokaty terminowej (w przypadku MultiKonta Aquarius trzymając oszczędności na lokacie przez 12 miesięcy można zarobić 4,94%)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*