Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata w złoto – oferta Amber Gold

Lokata Kursowa w Banku BGŻ to półroczny depozyt strukturyzowany. Instrumentem bazowym w tej lokacie jest kurs franka szwajcarskiego wobec złotówki.

Rozpoczął się okres zapisu na nową lokatę strukturyzowaną „Obfite Żniwa” w mBanku. Okres subskrypcji będzie trwał do 13 czerwca bieżącego roku. Inwestycja oparta jest na 3 surowcach rolnych: pszenicy, kakao oraz kukurydzy.

Lokata w Złoto Plus to możliwość pomnożenia kapitału 10 procent w skali rocznej. Jest to produkt przypominający zwykła lokatę bankową-z tą różnicą, że klient po zawarciu umowy staje się właścicielem złota(o wartości zainwestowanego kapitału). Amber Gold oferuje taki sam stopień bezpieczeństwa jak w przypadku standardowych depozytów.

Gwałtowny spadek cen złota jest raczej niemożliwy w obecnych realiach gospodarczych na świecie. Jednak nic nie szkodzi być ostrożnym w każdym przypadku-szczególnie gdy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze. Jest to na tyle bezpieczna inwestycja, że Amber Gold nie przenosi ryzyka wahań kursowych na klienta tzn. z góry ustalona jest cena zakupu i sprzedaży złota. W dniu końca terminu inwestycji, klient otrzymuje w 100 procentach zainwestowany kapitał plus gwarantowane odsetki.

Szczegóły inwestycji:

– oprocentowanie 10 procent
– gwarantowany zysk
– roczna kapitalizacja
– brak ryzyka wahań cenowych złota
– 3,6,9,12 i 24 miesięczny okres inwestycji
– minimalna kwota wkładu to 1000 zł
– maksymalnie można zainwestować milion złotych
– po zawarciu umowy klient jest fizycznie właścicielem złota
– certyfikat jakości złota gwarantowany przez mennice

6 komentarzy Lokata w złoto – oferta Amber Gold

 • Jadzka

  Właśnie przymierzam się do przetransferowania oszczędności z lokat antybelkowych w złoto.
  Co sądzicie – jakie są wasze opinie o Amber Gold ?

 • Lokata w złoto Abber Gold

  Tylko ktoś chory może zdecydować się na taki ruch. O ile w dzisiejszych czasach można zaufać bankom, o tyle nie widzę możliwości zaufania jakiejś firmie z koziej wólki.
  Jeżeli lokować oszczędności w złoto, to tylko samemu je kupować.

 • amber gold Lokaty

  z tego co wiem jest to całkiem prywatna i niezależna instytucja, a co za tym idzie nie ma żadnych gwarancji skarbu państwa. oprocentowanie jakie oferuje jest naprawdę wysokie i nie jeden się skusi żeby założyć lokaty w amber gold

 • Uwaga na Amber Gold

  Pamiętajcie, że Amber Gold nie dość, że nie ma żadnych gwarancji, to dodatkowo jest na liście ostrzegawczej ministerstwa.
  Inwestujecie na własną odpowiedzialność. Może się okazać, że zamiast potencjalnych zysków stracicie wszystko co zainwestowaliście.

 • Feliks

  Jeszcze niedawno mówiło się, że złoto traci na wartości w zawrotnym tempie, a tu nagle okazuje się, że jest to jedna z najlepszych inwestycji. Coś nie mogę za bardzo w to wszystko uwierzyć… Poza tym Amber Gold pojawił się nagle i dosłownie znikąd, więc dlaczego mam zaufać tej firmie?

 • to coś na kształt Grobelnego i Baksika którzy zniknęli z kasą Uważajcie nie ma żadnych gwarancji Skarbu Państwa… Ja moimo licznych telefonów się nie skusiłam …wolę spać spokojnie….

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*