Lokata w złoto – oferta Amber Gold

Lokata w Złoto Plus to możliwość pomnożenia kapitału 10 procent w skali rocznej. Jest to produkt przypominający zwykła lokatę bankową-z tą różnicą, że klient po zawarciu umowy staje się właścicielem złota(o wartości zainwestowanego kapitału). Amber Gold oferuje taki sam stopień bezpieczeństwa jak w przypadku standardowych depozytów.

Gwałtowny spadek cen złota jest raczej niemożliwy w obecnych realiach gospodarczych na świecie. Jednak nic nie szkodzi być ostrożnym w każdym przypadku-szczególnie gdy w grę wchodzą naprawdę duże pieniądze. Jest to na tyle bezpieczna inwestycja, że Amber Gold nie przenosi ryzyka wahań kursowych na klienta tzn. z góry ustalona jest cena zakupu i sprzedaży złota. W dniu końca terminu inwestycji, klient otrzymuje w 100 procentach zainwestowany kapitał plus gwarantowane odsetki.

Szczegóły inwestycji:

– oprocentowanie 10 procent
– gwarantowany zysk
– roczna kapitalizacja
– brak ryzyka wahań cenowych złota
– 3,6,9,12 i 24 miesięczny okres inwestycji
– minimalna kwota wkładu to 1000 zł
– maksymalnie można zainwestować milion złotych
– po zawarciu umowy klient jest fizycznie właścicielem złota
– certyfikat jakości złota gwarantowany przez mennice

6 myśli na temat “Lokata w złoto – oferta Amber Gold

 1. Właśnie przymierzam się do przetransferowania oszczędności z lokat antybelkowych w złoto.
  Co sądzicie – jakie są wasze opinie o Amber Gold ?

 2. Tylko ktoś chory może zdecydować się na taki ruch. O ile w dzisiejszych czasach można zaufać bankom, o tyle nie widzę możliwości zaufania jakiejś firmie z koziej wólki.
  Jeżeli lokować oszczędności w złoto, to tylko samemu je kupować.

 3. z tego co wiem jest to całkiem prywatna i niezależna instytucja, a co za tym idzie nie ma żadnych gwarancji skarbu państwa. oprocentowanie jakie oferuje jest naprawdę wysokie i nie jeden się skusi żeby założyć lokaty w amber gold

 4. Pamiętajcie, że Amber Gold nie dość, że nie ma żadnych gwarancji, to dodatkowo jest na liście ostrzegawczej ministerstwa.
  Inwestujecie na własną odpowiedzialność. Może się okazać, że zamiast potencjalnych zysków stracicie wszystko co zainwestowaliście.

 5. Jeszcze niedawno mówiło się, że złoto traci na wartości w zawrotnym tempie, a tu nagle okazuje się, że jest to jedna z najlepszych inwestycji. Coś nie mogę za bardzo w to wszystko uwierzyć… Poza tym Amber Gold pojawił się nagle i dosłownie znikąd, więc dlaczego mam zaufać tej firmie?

 6. to coś na kształt Grobelnego i Baksika którzy zniknęli z kasą Uważajcie nie ma żadnych gwarancji Skarbu Państwa… Ja moimo licznych telefonów się nie skusiłam …wolę spać spokojnie….

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*