Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata z możliwością zerwania przed czasem

Lokata BGŻ Optima – Lokata 6 na 6. Po tym jak internetowy bank BGŻ Optima zrezygnował z oferowania jednodniowych lokat, na klientów czeka również korzystny depozyt -Lokata 6 na 6.

W ofercie banku BGŻ Optima znajdują się jednostki uczestnictwa trzech Towarzystw Funduszy Inwestycyjnych: Aviva Investors Poland TFI, BPH TFI oraz Union Inwestment TFI.

Toyota Bank tak jak większość banków w Polsce podnosi stawki oprocentowania depozytów terminowych. Jednak w opozycji do pozostałych instytucji finansowych nie stosuje podwyżek w zakresie opłat za usługi bankowe.

Lokata z możliwością zerwania przed czasem – oferta Banku BGŻ Optima. Notoryczny wzrost wartości depozytów w danym  banku to wyraz zaufania klientów do proponowanych produktów i usług finansowych.

Bank BGŻ Optima, pomimo krótkiej obecności na rodzimym rynku finansowych już zyskał aprobatę wielu klientów. Od listopada ubiegłego roku, na usługi pierwszego w Polsce internetowego banku oszczędnościowego zdecydowało się ponad 40 tysięcy osób. Obecnie bank zachęca do oszczędzania na nowej lokacie 4-miesięcznej. Lokata gwarantuje 100 procentowy zwrot wypracowanych odsetek na dzień zerwania depozytu. Oprocentowanie „Lokaty Bezkarnej” na poziomie 6,3 proc. brutto stawia ją w gronie najlepszych depozytów na rynku.
Szczegóły Lokaty Bezkarnej:
– 4 miesięczny okres oszczędzania
– minimalna wpłata wynosi tysiąc złotych
– maksymalnie na lokacie można zdeponować 20 tys. zł
– z lokaty można skorzystać przy okazji otwierania rachunku oszczędnościowego
– oprocentowanie 6,3 proc. brutto
– możliwość zerwania lokaty przed okresem zapadalności(bez utraty odsetek)

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*