Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata z nagrodą w Banku Spółdzielczym

Od kwietnia bieżącego roku, instytucje finansowe zaczną pobierać od wszytkich depozytów terminowych 19 procentowy podatek Belki. To już naprawdę ostatnia chwila na zawieranie krótkoterminowych lokat antybelkowych.

Jest to już kolejny produkt oszczędnościowy, wprowadzony w Millennium Banku. W dobie kryzysu gospodarczego w Europie wiele banków masowo pozyskuje depozyty z rynku.

Jak na razie banki w miejsce lokat antybelkowych nie wprowadziły żadnej sensownej alternatywy. Nie mamy co liczyć także na podwyżki stawek oprocentowania tradycyjnych depozytów. Od pewnego czasu słychać głosy, że banki rozważają pomysł wprowadzenia lokat z nagrodą.

Wówczas oszczędzający na lokatach z nagrodą zapłaciliby jedynie 10-procentowy podatek Na chwilę obecną, typowych ofert lokat z nagrodami nie znajdziemy w polskim sektorze bankowym. Podobnie atrakcyjny produkt depozytowy oferuje Bank Spółdzielczy w Toruniu. Bank umożliwia klientom założenie 3 i 6 miesięcznych lokat i tym samym możliwość uczestniczenia w loterii promocyjnej. W ramach loterii można wygrać m.in. samochody marki Volkswagen(Passat, Jetta, Polo), laptopy marki Toshiba, Aparat fotograficzny, telefon komórkowy firmy Nokia oraz odtwarzacz MP4.

Lokata z nagrodą w Banku Spółdzielczym w Toruniu-szczegóły oferty:

– bezpłatne prowadzenie lokaty
– okresy oszczędnościowe: 3 i 6 miesięcy
– minimalny wkład na lokacie wynosi 500 złotych
– możliwość wygrania atrakcyjnych nagród
– z lokaty można skorzystać do 13 kwietnia 2012 roku
– każde 500 złotych to dodatkowy los na loterii(w przypadku lokaty 6M dwa losy)
– najbliższe losowania nagród w 2012 roku: 26 kwietnia, 11 lipca, 6 listopada
– oprocentowanie lokaty 6M: 5 proc.
– oprocentowanie lokaty 3M: 3,75 proc.

1 comment to Lokata z nagrodą w Banku Spółdzielczym

  • Halina Wrocław

    Zamiast tych ich loterii z nagrodami wolałabym większe oprocentowanie lokat, bo to co jest w tej chwili to jakaś bieda z nędzą. A te nagrody mają tylko na celu zwabić klientów i zamydlić oczy… nic poza tym.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*