Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata z realnym zyskiem – oferta Meritum Banku

Do tej pory na polskim rynku bankowym brakowało długoterminowych produktów depozytowych ze zmienną stopą oprocentowania, które miałyby proste zasady naliczania odsetek.

Meritum Bank udostępnił klientom możliwość łatwego pomnażania oszczędności. Nowy produkt w ofercie to konto oszczędnościowe, które można założyć w Internecie-bez wychodzenia z domu. Oferta ruszyła 21 marca bieżącego roku.

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

Duża konkurencja w sektorze bankowym w Polsce, wymusiła na bankach zmianę dotychczasowych warunków oferowania np. produktów oszczędnościowych. Dzisiaj praktycznie żaden z klientów nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu założenia rachunku oszczędnościowego lub lokaty terminowej.

Jeśli chodzi o bezpieczne produkty oszczędnościowe to banki rywalizują obecnie w obrębie wielkości oferowanych stawek oprocentowania zdeponowanych środków pieniężnych. O ile stawki oprocentowania na przestrzeni ostatniej dekady się zmieniały to podatek liczony od zysków kapitałowych utrzymuje się cały czas na tym samym poziomie. Dodatkowo w kwietniu bieżącego roku nastąpiła zmiana systemu naliczania podatku Belki. Teraz podatek naliczany jest z dokładnością do jednego grosza. Dlatego lokaty muszą być wysoko oprocentowane, by mogły przynieść realny zysk. Do grona atrakcyjnych lokat na pewno można zaliczyć depozyt Meritum Banku:

Pierwsza Lokata-szczegóły:

– minimalna kwota do założenia lokaty to 500 zł
– trzymiesięczny okres oszczędzania
– stałe oprocentowanie
– stawka oprocentowania 8,5 proc. brutto (dla kwot do 5 tys. zł)
– możliwość otwarcia tylko jednej lokaty
– lokatę można otworzyć w systemie bankowości elektronicznej

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*