Najnowsze komentarze

, ,  

Lokata ze stałym oprocentowaniem – oferta Banku Millennium

Oprocentowanie promocyjnych lokat terminowych w bankach często zależy od zdeponowanej kwoty. Nie wszystkie projekcje reklamowe zawierają ten zapis.

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

Lokata Kursowa w Banku BGŻ to półroczny depozyt strukturyzowany. Instrumentem bazowym w tej lokacie jest kurs franka szwajcarskiego wobec złotówki.

Klienci banków z niecierpliwością wyczekują nowinek na rynku bezpiecznych depozytów. W szybkim tempie z banków znikają lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. Natomiast w zamian za korzystne lokaty antybelkowe nie pojawia się nic szczególnego. Zatem bankom grozi odpływ kapitału.

Niektóre instytucje finansowe przywracają do łask wszystkim dobrze znane polisolokaty. Bank Millennium w celu utrzymania obecnych i pozyskania nowych klientów, zdecydował się na odświeżenie oferty oszczędnościowej. Chodzi o lokatę Mega Zysk z ubezpieczeniem na życie.
Mega Zysk-główne cechy:
– dwa okresy oszczędzania: 6 i 12 miesięcy
– bez podatku Belki
– 100 procentowa gwarancja zwrotu kapitału
– lokata plus ubezpieczenie na życie i dożycie
– minimalna wpłata wynosi 2 tys. zł
– oprocentowanie 3,24 proc. netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*