Najnowsze komentarze

, ,  

Lokaty dla małych firm, mikroprzedsiębiorców – Banku Pocztowego

Przedsiębiorcy potrzebują usług bankowych nie tylko do prowadzenia niezbędnych rozliczeń finansowych lub do pozyskiwania dodatkowych funduszy na prowadzenie działalności gospodarczej.

Nikomu nie powinno być obce stwierdzenie, że standardowa lokata terminowa to łatwy sposób na zachowanie realnej wartości pieniądza w dobie wysokiej inflacji.

Idea Bank wyręczył już Rząd w rejestracji firmy w „jednym okienku”. Obecnie bank zaangażował się w zwalczanie skutków rosnącej inflacji w odniesieniu do nagromadzonych oszczędności przez Polaków. Wczoraj zostały opublikowane dane dotyczące inflacji w maju, która osiągnęła aż 5 procent.

Wartością dodaną Banku Pocztowego jest jego szeroka siec obsługowa. Przypomnijmy, iż produkty tego banku są dostępne w każdym Urzędzie Pocztowym. Tym samym Bank Pocztowy umożliwia obsługę finansową i dostęp do środków pieniężnych nawet w najmniejszych miejscowościach.

Bank Pocztowy z racji tego, iż jest uniwersalny to świadczy usługi również na rzecz podmiotów gospodarczych. Oferowane przez Bank Pocztowy depozyty firmowe zajmują czołowe miejsca w rankingach produktów finansowych przygotowywanych przez specjalistyczne serwisy internetowe. Poniżej przedstawiamy ofertę lokat terminowych dla mikroprzedsiębiorców w Banku Pocztowym:
Lokata 1M
– miesięczny okres zapadalności lokaty
– dzienna kapitalizacja odsetek
– oprocentowanie 3,7 procent netto
Lokata 3M
– 3 miesięczny okres zapadalności lokaty
– dzienna kapitalizacja odsetek
– oprocentowanie 3,8 procent netto
Lokata 6M
– półroczny okres zapadalności lokaty
– dzienna kapitalizacja odsetek
– można ją otworzyć w oddziale bankowym lub przez Internet
– minimalna wpłata wynosi 500 zł
– oprocentowanie 6 procent netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*