Najnowsze komentarze

, ,  

Lokaty Zyskowne w Raiffeisen Bank – wysokie oprocentowanie

Od 1 marca ING Bank Śląski podniósł oprocentowanie lokaty Ekstra Premia 3M z 3,50% na 4% w skali roku oraz lokaty Ekstra Premia 12M z 4,50% na 5% w skali roku.

Za pół roku z rynku znikną lokaty, które pozwalają na uniknięcie płacenia podatku Belki. Mimo, iż oprocentowanie niektórych lokat powoli się zwiększa to nie jest to przyczyna obecnej konkurencji na rynku depozytów. Banki na tą chwilę aktywnie promują depozyty z dzienną kapitalizacją odsetek, które pozwalają na korzystne zaokrąglenia podatkowe.

Raiffeisen Bank uatrakcyjnił oprocentowanie depozytów, a swoją decyzje warunkuje ostatnimi podwyżkami stóp procentowych w naszym kraju. Raiffeisen Bank postanowił podnieść oprocentowanie niektórych depozytów oraz wprowadził do oferty 5 miesięczną lokatę dla klientów bankowości internetowej. Bank podniósł najwięcej oprocentowanie lokat o krótkim terminie zapadalności, gdyż nieuchronnie zbliża się termin, gdy z rynku znikną depozyty antybelkowe. Resort Finansów przewiduje, że od 1 stycznia banki zobowiązane będą do pobierania podatku w wysokości 19 procent od przychodów kapitałowych-nawet od lokat z dzienna kapitalizacją.
Aktualna oferta Lokat Zyskownych(dzienna kapitalizacja)  w  Raiffeisen Banku:
– lokata 3 miesięczna: oprocentowanie 4,62 proc. netto
– lokata 5 miesięczna(dla użytkowników bankowości internetowej): oprocentowanie 5,11 proc. netto
– lokata 6 miesięczna: oprocentowanie 5,11 proc. netto
– lokata 12 miesięczna: oprocentowanie 4,46 proc. netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*