Najnowsze komentarze

,  

mPolisolokata w mBanku

mBank przygotował dla swoich klientów nowy produkt – lokatę strukturyzowaną o nazwie ‚Giganci Bankowi’, dzięki której będą oni mogli zarobić więcej, bo nawet 9,13% w skali roku. Żeby zainwestować trzeba posiadać wolne środki w wysokości tysiąca złotych.

Zamiast inwestować pieniądze na giełdzie, czy trzymać oszczędności na tradycyjnej lokacie możesz teraz założyć tak zwaną mPolisolokatę. Zamiast odsetek możesz liczyć na wypłatę zysku jako świadczenia ubezpieczeniowego. Tym sposobem zarobione pieniądze nie zostaną pomniejszone o podatek Belki. Czym tak właściwie jest mPolisolokata? To nic innego jak grupowe ubezpieczenie – na życie i dożycie. Klient nie deponuje pieniędzy na lokacie tylko płaci składkę ubezpieczeniową. Kiedy okres ubezpieczenia dobiegnie końca może liczyć na świadczenie z tytułu dożycia.

Klient ma do wyboru trzy okresy, na jakie może założyć taką mPolisolokatę – 6,12 i 24 miesiące. Oprocentowanie w skali roku wynosi:
– w przypadku 6-miesięcznej mPolisolokaty 4,50%
– dla 12 i 24- miesięcznej lokaty 4,25%

Żeby przystąpić do ubezpieczenia trzeba posiadać środki w wysokości co najmniej 3 tysięcy złotych. Pieniądze objęte są 100% gwarancją. Warto dodać, że mPolisolokata została przygotowana we współpracy z TU BENEFIA.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*