Najnowsze komentarze

, ,  

Najlepsza lokata progresywna – oferta Banku BGŻ

Oprocentowanie promocyjnych lokat terminowych w bankach często zależy od zdeponowanej kwoty. Nie wszystkie projekcje reklamowe zawierają ten zapis.

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

Klienci banków z niecierpliwością wyczekują nowinek na rynku bezpiecznych depozytów. W szybkim tempie z banków znikają lokaty z dzienną kapitalizacją odsetek. Natomiast w zamian za korzystne lokaty antybelkowe nie pojawia się nic szczególnego.

Oprocentowanie tej lokaty wzrasta wraz z długością okresu oszczędzania. Lokata progresywna w Banku BGŻ może przynosić zyski klientom maksymalnie rok. Wcześniej też mamy możliwość zerwania depozytu. Jednakże im dłużej oszczędzamy, tym więcej zarobimy.

Szacuje się, iż średnie oprocentowanie tego depozytu wynosi 5,12 proc. brutto w skali roku. Mając na uwadze cały sektor bankowy w Polsce, to lokata progresywna z tą stawką oprocentowania plasuje się w czołówce najlepszych ofert. Lojalni klienci Banku BGŻ zostaną nagrodzeni w 12 miesiącu oszczędzania, aż 9-procentową stawką pomnażania zdeponowanego kapitału. Dodajmy, że odsetki w lokacie progresywnej naliczane są osobno dla każdego miesiąca.

Oprocentowanie lokaty progresywnej w poszczególnych miesiącach:

1 miesiąc-3,7 proc. brutto
2 miesiąc-3,80 proc. brutto
3 miesiąc-3,9 proc. brutto
4 miesiąc-4 proc. brutto
5 miesiąc-4,2 proc. brutto
6 miesiąc-4,4 proc. brutto
7 miesiąc-4,6 proc. brutto
8 miesiąc-4,8 proc. brutto
9 miesiąc-5 proc. brutto
10 miesiąc-6 proc. brutto
11 miesiąc-8 proc. brutto
12 miesiąc-9 proc. brutto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*