Najnowsze komentarze

, ,  

Nowa lokata w Eurobanku

Eurobank tak jak wiele innych banków działających w Polsce przeprowadza w czerwcu akcję lokat półrocznych. Przypomnijmy, iż czerwiec 2011 roku jest ostatnim miesiącem na założenie lokat półrocznych bez podatku Belki.

Alior Bank przygotował dla swoich klientów promocyjną ofertę. Teraz można w banku zarobić jeszcze więcej na lokacie z dzienną kapitalizacją odsetek. Jej termin zapadalności wynosi tylko 100 dni.

Bank Inteligo wprowadził do swojej oferty nowy produkt, lokatę o nazwie Igo. Warto przypomnieć, że z uwagi na fakt, że nie cieszy się on oczekiwanym zainteresowaniem klientów, wprowadzono nową politykę.

Banki podwyższają oprocentowanie swoich depozytów, albo wprowadzają do swojej oferty zupełnie nowe produkty, tak jak to uczynił Eurobank. Teraz można w nim otworzyć lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek, na której zarabia się 5,20% netto, czyli 6,34% na tradycyjnej lokacie. Żeby skorzystać z oferty Eurobanku, założyć lokatę trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej tysiąca złotych. Lokatę zakłada się na okres czterech miesięcy.

Żeby uniknąć płacenia podatku Belki, czyli podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%, trzeba zmieścić się w kwocie 17 500 zł (17 tys. zł w przypadku samodzielnego zakładania lokaty przez Internet). Klienci Eurobanku posiadający oszczędności w wyższej kwocie mogą je ulokować w innych produktach banku, czy tez otworzyć większą ilość owych lokat. Żeby móc skorzystać z oferty Eurobanku należy udać się do jednej z placówek. Można również założyć lokatę za pośrednictwem Internetu lub telefonu.

2 komentarze Nowa lokata w Eurobanku

  • arek

    dobrze jest teraz zainwestowac w fundusze, ceny jednostek niskie a wiec ryzyko nie jest duze. Ja wszedlem w noblefunds mieszany

  • Romek

    Czy ta oferta Eurobanku jest wciąż aktualna? Wydaje się interesująca, a mam parę złotych, które bym chętnie gdzieś zainwestował, żeby nie leżały na zwykłym koncie i nie traciły na wartości.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*