Nowa lokata w Eurobanku

Banki podwyższają oprocentowanie swoich depozytów, albo wprowadzają do swojej oferty zupełnie nowe produkty, tak jak to uczynił Eurobank. Teraz można w nim otworzyć lokatę z dzienną kapitalizacją odsetek, na której zarabia się 5,20% netto, czyli 6,34% na tradycyjnej lokacie. Żeby skorzystać z oferty Eurobanku, założyć lokatę trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej tysiąca złotych. Lokatę zakłada się na okres czterech miesięcy.

Żeby uniknąć płacenia podatku Belki, czyli podatku od zysków kapitałowych w wysokości 19%, trzeba zmieścić się w kwocie 17 500 zł (17 tys. zł w przypadku samodzielnego zakładania lokaty przez Internet). Klienci Eurobanku posiadający oszczędności w wyższej kwocie mogą je ulokować w innych produktach banku, czy tez otworzyć większą ilość owych lokat. Żeby móc skorzystać z oferty Eurobanku należy udać się do jednej z placówek. Można również założyć lokatę za pośrednictwem Internetu lub telefonu.

2 myśli na temat “Nowa lokata w Eurobanku

  1. dobrze jest teraz zainwestowac w fundusze, ceny jednostek niskie a wiec ryzyko nie jest duze. Ja wszedlem w noblefunds mieszany

  2. Czy ta oferta Eurobanku jest wciąż aktualna? Wydaje się interesująca, a mam parę złotych, które bym chętnie gdzieś zainwestował, żeby nie leżały na zwykłym koncie i nie traciły na wartości.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*