Najnowsze komentarze

, ,  

Nowa lokata w Kredyt Banku – depozyt półroczny

Do 6 kwietnia bieżącego roku, obowiązuje nowa oferta lokaty półrocznej w Alior Banku. Oferta jest dostępna zarówno dla nowych jak i stałych klientów Alior Banku. Depozyt półroczny wymaga ulokowania na nim wyłącznie nowych środków pieniężnych-wszystkie wpłaty na konto osobiste po 8 marca 2012 roku.

Walka na oprocentowanie lokat trwa. Kredyt Bank oferuje swoim klientom, którzy zamrożą swoje oszczędności na pół roku, aż 8% na lokacie. Gdzie tkwi haczyk?

Kredyt Bank od 1 kwietnia br. proponuje klientom ofertę lokaty „nie do odrzucenia”. Nawiązując tym samym w kampanii reklamowej do słynnej sceny z filmu „Ojciec Chrzestny”. Półroczny depozyt jest promowany w największych stacjach telewizyjnych, a także w czołowych stacjach radiowych w Polsce.

Głównymi bohaterami spotów telewizyjnych są nieocenieni Krzysztof Materna i Wojciech Mann. W kampanii wykorzystano także internetowe narzędzia promocyjne i narzędzia BTL.  Kredyt Bank doskonale wpasował się w lukę po antybelkach. Oprocentowanie lokaty półrocznej na poziomie 6,5 proc. brutto, plasuje ją wśród najlepszych na rynku. Stawka oprocentowania obowiązuje wyłącznie dla nowych środków zdeponowanych w banku. W przypadku stałych klientów Kredyt Banku, punktem odniesienia będzie stan konta z dnia 25 marca 2012 roku.

Szczegóły lokaty półrocznej w Kredyt Banku:

– oprocentowanie 6,5 proc. brutto
– promocja do grudnia 2012 roku
-oferta dla nowych środków pieniężnych na koncie
– minimalna kwota do założenia lokaty to tysiąc złotych
– podwyżka oprocentowania lokaty o 0,2 p.p.(należy wpłacać na konto min. 2 tys. zł wynagrodzenia i założyć rachunek bankowy)

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*