Nowe konto oszczędnościowe Kredyt Banku-Maximus

Maximus to nowe konto oszczędnościowe Kredyt Banku. Jest ono oprocentowane na poziomie 5,2% w skali roku. Nie jest to jednak typowa pół roczna lokata. Bowiem klient ma dostęp do swoich środków zgromadzonych na lokacie cały czas. Bez utraty oprocentowania można wypłacać i wpłacać pieniądze w dowolnym momencie. Niestety nowa oferta Kredyt Banku jest skierowana raczej do zamożniejszego segmentu klientów.

Jeszcze niedawno Kredyt Bank reklamował inne nowe produkty takie jak konto oszczędnościowe z dzienną kapitalizacją odsetek oraz lokaty strukturyzowane. Teraz bank postanowił stworzyć coś z myślą o klientach zamożnych.

Oprocentowanie nowego konta oszczędnościowego Maxiums wynosi 4,6% w skali roku. Jednakże w przypadku kwot powyżej 100 tysięcy złotych,klient otrzymuje bonu w wysokości 0,6% . Bonus jest wypłacany za utrzymywanie przez pół roku odpowiedniej wysokości salda.

Ponadto klient ma ciągle stały dostęp do środków zgromadzonych na koncie. Może je wypłacać i wpłacać kiedy tylko chce. Nie musi się obawiać, że bank zmieni oprocentowanie. Aby móc otrzymać bonus klient nie musi nawet utrzymywać zadeklarowanego salda przez pół roku. Wystarczy, żeby średniomiesieczne saldo było równowartością zdeklarowanego salda.

Nowe konto oszczędnościowe to duża swoboda w dysponowaniu pieniędzmi. Dzięki oryginalnej formule można dopasować okresy oszczędzania do przepływów finansowych klienta. Ponadto każdy lojalny klient zostanie nagrodzony w postaci bonusowego oprocentowania.

Ażeby założyć konto należy wybrać się do jednej z placówek banku. Konto prowadzone jest bez opłat.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*