Najnowsze komentarze

, ,  

Oferta Igo Lokaty – oprocentowanie do 5,4 procent brutto

Przed wyborem odpowiedniego konta oszczędnościowego kluczową informacją jest wymóg banków dotyczący zakładania rachunku osobistego. Jest to haczyk dość często wykorzystywany przez instytucje finansowe.

Lokata Gwarantowana w FM Banku posiada niecodzienną konstrukcję. Wszystko po to, żeby zapewnić klientom zysk bez podatku Belki nawet po zmianach przepisów w kwietniu bieżącego roku.

Według Zastępcy Dyrektora Departamentu Produktów Inteligo Magdaleny Witkowskiej klienci cienią sobie Dobolokaty w tym banku. Jest to bardzo prosty w prowadzeniu i założeniu produkt inwestycyjny.

Inteligo posiada bogatą ofertę depozytów terminowych z miesięczną kapitalizacją odsetek. Możliwość zarabiania na atrakcyjnych lokatach mają zarówno nowi jak i obecni klienci internetowego banku.

Igo lokatę można otworzyć na trzy okresy inwestycyjne: od 3 do 12 miesięcy. Minimalna wpłata w przypadku tego depozytu wynosi tysiąc złotych. Co więcej Inteligo nie wymaga zakładania rachunku osobistego. Wysoki poziom oprocentowania depozytu (do 5,4 proc. brutto) jest swego rodzaju zachętą do skorzystania za pozostałej oferty Inteligo.

Szczegóły oferty:
okresy oszczędzania: 3,6, 9, 12 miesięcy
oprocentowanie od 5 do 5,4 procent netto
minimalna wpłata to tysiąc złotych
uproszczone procedury
miesięczna kapitalizacja odsetek

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*