Najnowsze komentarze

, ,  

Polisolokata w BOŚ Banku

Polisolokaty goszczą w polskiej bankowości od 2002 roku. Produkt ten składa się z części lokacyjnej oraz ubezpieczenia na życie i dożycie.

Polisolokaty pojawiły się w polskim sektorze bankowym, w 2002 roku. Najlepsze czasy dla tych produktów bankowo-ubezpieczeniowych przypadają na rok 2009.

Toyota Bank tak jak większość banków w Polsce podnosi stawki oprocentowania depozytów terminowych. Jednak w opozycji do pozostałych instytucji finansowych nie stosuje podwyżek w zakresie opłat za usługi bankowe.

W przyszłym roku bezodsetkowe oszczędzania prawdopodobnie zapewnią nam jedynie polisolokaty. Na polskim rynku dostępnych jest 12 ofert tego produktu ubezpieczeniowego.

W obliczu zmian ordynacji podatkowej, polisolokaty w przyszłym roku mogą się okazać atrakcyjnym produktem inwestycyjnym. Tym bardziej, że niektóre polisolokaty dają zarobić blisko 6 procent netto w skali roku. Takim oprocentowaniem mogą się pochwalić jedynie najlepsze lokaty terminowe.

Planując inwestycje na przyszły rok, nie powinniśmy zapominać o bezpiecznych polisach ubezpieczeniowych. Uzupełnienie portfela inwestycyjnego o bezpieczne aktywa to dobre rozwiązanie na trudne czasy w europejskiej gospodarce. W związku z tym, przedstawiamy Wam kolejną ofertę polisy ubezpieczeniowej.

Polisolokata w BOŚ Banku-główne cechy:

– minimalna składka wynosi 2 tysiące złotych
– oferta dla klientów z przedziału wiekowego 18-75 lat
– dwa okresy inwestycyjne: 6 i 9 miesięcy
– oprocentowanie polisy 6M: 4,40 proc. netto
– oprocentowanie polisy 9M: 4,60 proc. netto

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*