Najnowsze komentarze

,  

Trzymiesięczna lokata w BGZ – lokata kokosowa

Wprowadzenie do oferty lokaty online okazało się w przypadku neoBANKU strzałem w dziesiątkę. Dlatego też każdy klient, który zdeponuje na lokacie środki do wysokości 10 tys. zł może liczyć na wysokie zyski.

BNP Paribas włączył do swojej oferty produkt, który zasługuje na uwagę ze względu na wysokie oprocentowanie. Jest on jednak przeznaczony do grona klientów zamożniejszych. Skąd to wiadomo? Otóż żeby skorzystać z promocyjnej oferty trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej 20 tys. zł.

Bank Gospodarki Żywnościowej wraz z nadejściem października wprowadził do swojej oferty nowy produkt pozwalający klientom zarabiać jeszcze więcej. Mowa o trzymiesięcznej ‚Lokacie Kokosowej’. Pomysł na nazwę bardzo prosty – można na niej bowiem zarabiać kokosy. Przy tak krótkim okresie oszczędzania nie należy jednak spodziewać się gigantycznych zysków. Oprocentowaniem bowiem wynosi 5,6% (zależy jednak od zdeponowanej kwoty). Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci BGŻ, jednakże środki, które chcą umieścić na lokacie muszą być nowe.

Na ‚Lokacie Kokosowej’ najwięcej zarobią Ci, którzy ulokują w banku kwotę powyżej 100 tys. zł – 5,6%. W przypadku środków – od 30 tys. do 100 tys. zł  oprocentowanie wynosi 5,0%, dla przedziału od 10 tys. do 30 tys. zł – 4,5%. Lokowanie środków mniejszych, poniżej 10 tys. zł przyniesie zysk w wysokości 4%.

Żeby założyć ‚Lokatę Kokosową’ trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej 500 zł. Ponadto należy założyć konto oszczędnościowe w banku, które jednak prowadzone jest bezpłatnie. To właśnie na nie spłyną pieniądze po okresie zapadalności lokaty. ‚Lokatę Kokosową’ można założyć do końca tego roku.

Leave a Reply

 

 

 

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*