Trzymiesięczna lokata w BGZ – lokata kokosowa

Bank Gospodarki Żywnościowej wraz z nadejściem października wprowadził do swojej oferty nowy produkt pozwalający klientom zarabiać jeszcze więcej. Mowa o trzymiesięcznej ‚Lokacie Kokosowej’. Pomysł na nazwę bardzo prosty – można na niej bowiem zarabiać kokosy. Przy tak krótkim okresie oszczędzania nie należy jednak spodziewać się gigantycznych zysków. Oprocentowaniem bowiem wynosi 5,6% (zależy jednak od zdeponowanej kwoty). Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi, jak i obecni klienci BGŻ, jednakże środki, które chcą umieścić na lokacie muszą być nowe.

Na ‚Lokacie Kokosowej’ najwięcej zarobią Ci, którzy ulokują w banku kwotę powyżej 100 tys. zł – 5,6%. W przypadku środków – od 30 tys. do 100 tys. zł  oprocentowanie wynosi 5,0%, dla przedziału od 10 tys. do 30 tys. zł – 4,5%. Lokowanie środków mniejszych, poniżej 10 tys. zł przyniesie zysk w wysokości 4%.

Żeby założyć ‚Lokatę Kokosową’ trzeba posiadać wolne środki w wysokości co najmniej 500 zł. Ponadto należy założyć konto oszczędnościowe w banku, które jednak prowadzone jest bezpłatnie. To właśnie na nie spłyną pieniądze po okresie zapadalności lokaty. ‚Lokatę Kokosową’ można założyć do końca tego roku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*